Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy

We wtorek, 20.02.24 r., zebraliśmy się we Wrocławiu podczas Noworocznego spotkania członków i sympatyków Dolnośląskich Pracodawców! 

Uczestnicy spotkania mogli usłyszeć o naszych działaniach w poprzednim roku a także o planach na kolejne miesiące i nadchodzących projektach. Wydarzenie uświetniły wystąpienia gości specjalnych - Macieja Wituckiego, prezydenta Konfederacji Lewiatan oraz dr hab. Patrycji Piekutowskiej - mówczyni motywacyjnej oraz skrzypaczki-solistki.

Data publikacji: 22.02.2024
więcej...

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu ogłosił nabór wniosków o sfinansowanie opłaty za postępowanie nostryfikacyjne lub postępowanie w sprawie potwierdzenia ukończenia studiów. Jest to pierwszy taki projekt skierowany do obcokrajowców!

Data publikacji: 12.02.2024
więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych członków oraz sympatyków do udziału w wyjątkowym spotkaniu noworocznym! Noworoczne spotkanie członków i sympatyków Dolnośląskich Pracodawców już 20 lutego 2024 r. o godz. 17:00 we Wrocławiu!

Data publikacji: 06.02.2024
więcej...
26 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Dolnośląskiego. W posiedzeniu wziął udział Artur Mazurkiewicz, prezes zarządu Dolnośląskich Pracodawców, który wchodzi w skład Prezydium z ramienia Konfederacji Lewiatan.
Data publikacji: 29.01.2024
więcej...

Wraz z nowym rokiem Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła pierwsze działania dla przedsiębiorców, w ramach wyłonionych projektów w Funduszach Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS). Wsród priorytetów FERS znajdują się m.in. wsparcie na rzecz rozwoju kompetencji, poprawa systucji osób na rynku pracy czy zwiększenie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami. W ramach wsparcia szkoleniowo-doradczego realizowana będzie "Akademia HR" - PARP niedawno opublikował listę wyłonionych operatorów projektu.

Data publikacji: 17.01.2024
więcej...

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Filharmonią Sudecką im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu, w ramach której oferujemy firmom zrzeszonym w naszym związku oraz ich pracownikom zniżkę na bilety na koncerty filharmonii!

Dzięki współpracy z Filharmonią Sudecką im. Józefa Wiłkomirskiego mogą Państwo skorzystać z 10% zniżki na bilety na wszystkie koncerty filharmonii do końca listopada 2024 r.!

Data publikacji: 05.01.2024
więcej...

W środę, 13 grudnia 2023 r., spotkaliśmy się w Starej Kopalni w Wałbrzychu by rozmawiać o możliwościach finansowania rozwoju firm w perspektywie 2024-2027. W konferencji uczestniczyli liczni przedsiębiorcy z Aglomeracji Wałbrzyskiej, a prezentacje podczas konferencji poprowadzili eksperci z takich instytucji jak Bank Gospodarstwa Krajowego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czy Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Data publikacji: 18.12.2023
więcej...

7 grudnia 2023 r. przedsiębiorcy zrzeszeni w naszym związku mieli okazję do spotkania się w ramach Klubu Dolnośląskich Pracodawców. Tematem spotkania było "Gospodarka, biznes i inwestycje w niepewnych czasach. Wyzwania i możliwości w 2024 roku", a partnerami KDP był Dom Inwestycyjny Xelion, Quercus TFI S.A. oraz Franklin Templeton Investments.

Data publikacji: 14.12.2023
więcej...

Gmina Wałbrzych – miasto na prawach powiatu oraz Dolnośląscy Pracodawcy – regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan serdecznie zapraszają przedsiębiorców oraz pracodawców do udziału w konferencji „Źródła finansowania rozwoju firm w perspektywie 2024-2027”.

Data publikacji: 30.11.2023
więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych członków na spotkanie Klubu Dolnośląskich Pracodawców! Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2023 r. w hotelu ibis Styles we Wrocławiu a jego tematem będzie "Gospodarka, biznes i inwestycje w niepewnych czasach. Wyzwania i możliwości w 2024 roku".

 

Partnerami Klubu Dolnośląskich Pracodawców jest Dom Inwestycyjny Xelion, Quercus TFI S.A. oraz Franklin Templeton Investments.

Data publikacji: 26.11.2023
więcej...

Serdecznie witamy  nowe firmy członkowskie w naszym związku: DC FOCUS Daniel Czuchryta, Czesław Grzesiak, Usługi Transportowe Bartosz Batóg, KRZYSZTOF KRAS "KRAS INTERENATIONAL" oraz P.H.U. Mago Serwis Mateusz Bartczak!

Data publikacji: 26.10.2023
więcej...

Za nami konferencja "Czy dolnośląskie firmy są innowacyjne? Dobre praktyki, bariery i możliwości finansowania innowacji". 27 września spotkaliśmy się w Centrum Druku 3D przy Dolnośląskim Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu by rozmawiać o innowacjach i podsumować realizację II edycji projektu "Bon na Innowacje".

Data publikacji: 29.09.2023
więcej...

13 września 2023 r. odbyło się V posiedzenie Komitetu Monitorującego program Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027, w którym uczestniczyliśmy.

Dolnośląskich Pracodawców reprezentowała wiceprezeska zarządu Katarzyna Kiek.

Data publikacji: 15.09.2023
więcej...

Już 27 września br. we Wrocławiu odbędzie się konferencja podsumowująca realizację II edycji projektu Bon na Innowacje. 

Spotkamy się w Dolnośląskim Parku Innowacji i Nauki by rozmawiać o innowacjach, możliwościach ich finansowania oraz przykładach wdrażania. Prócz tego uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wystąpień ekspertów i zapoznać się z ofertą współpracy z agencjami rozwoju regionalnego.

Data publikacji: 30.08.2023
więcej...

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica