Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy

19 czerwca, odbyło się tegoroczne Walne Zebranie Członków Dolnośląskich Pracodawców w Art Hotelu we Wrocławiu.

Jak co roku zebraliśmy się by podsumować poprzedni rok naszej działalności w gronie naszych członków i sympatyków. Po przedstawieniu sprawozdania merytorycznego oraz finansowego za 2023 r. zgromadzeni członkowie udzielili Zarządowi Związku absolutorium. Wszystkim zgromadzonym na zebraniu członkom dziękujemy za zaufanie.

Data publikacji: 21.06.2024
więcej...

Szukasz możliwości rozwoju dla swojej firmy? Chcesz podnieść jej konkurencyjność i uatrakcyjnić swoje usługi? Weź udział w projekcie!

W imieniu naszego członka, Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., zapraszamy dolnośląskie firmy do udziału w projekcie „Dotacje na usługi rozwojowe dla dolnośląskich firm”! Już w czerwcu ruszy pierwszy nabór do projektu!

Data publikacji: 19.06.2024
więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych członków na tegoroczne Walne Zebranie Członków Dolnośląskich Pracodawców, które odbędzie się 19 czerwca 2024 r. w Art Hotel Wrocław!

Data publikacji: 10.06.2024
więcej...

Zarezerwuj swój czas! Już na początku czerwca zapraszamy do udziału w dwóch debatach otwartych, które odbędą się 3 i 4 czerwca we Wrocławiu!

Debaty będą okazją do poruszenia istotnych tematów z zakresu polityki społecznej oraz cyfrowej - porozmawiamy o sytuacji młodych na rynku pracy oraz o nowych technologiach i politykach cyfrowych.

Partnerami debat są Dolnośląska Federacja Organzacji Pozarządowych, Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu oraz Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. Zaangażowanie tych organizacji i uczelni w debatach pokazuje ich otwartość i udział w szerzeniu wartości demokratycznych, szczególne wśród młodych ludzi i studentów.

Data publikacji: 27.05.2024
więcej...

Ruszyła I runda naboru do projektu "Przyszłość w Waszych rękach - wspieranie kompetencji" kierowanego do studentów Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. W ramach projektu studenci mogą skorzystać z takich usług jak płatne staże, kursy i szkolenia, doradztwo zawodowe, seminaria i konferencje.

Data publikacji: 22.04.2024
więcej...

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez naszego członka, firmę Rödl & Partner - "Spotkanie biznesowe - kontrole w cenach transferowych", które odbędzie się 14 maja 2024 r. w godz. 10:00 - 14:00 w biurze Rödl & Partner we Wrocławiu, ul. św. Mikołaja 19.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Dolnośląskich Pracodawców.

Data publikacji: 16.04.2024
więcej...

Jak zapewnić swoim pracownikom satysfakcję z wynagrodzenia? Jak umiejętnie zarządzać budżetem domowym? Jak planować swoje wydatki? Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas webinaru w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców „Budżet domowy – od czego zacząć?”, który odbędzie się 22 kwietnia 2024 r. o godz. 10:00.

Data publikacji: 08.04.2024
więcej...

Wczoraj, 27 marca 2024 r., spotkaliśmy się w Wałbrzychu by rozmawiać o klimacie i ochronie środowiska w towarzystwie ekspertów podczas debat "Razem dla demokracji. Dlaczego kryzys klimatyczny dotyczy Ciebie?" .

Debata otwarta w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu oraz późniejsza debata akademicka w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa stworzyły przestrzeń i okazję dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic do dyskusji na temat kryzysu klimatycznego.

Data publikacji: 29.03.2024
więcej...

Wczoraj odbyła się kolejna Akademia Dolnośląskich Pracodawców - tym razem spotkaliśmy się w Zagórzu Śląskim podczas wyjątkowych warsztatów poprowadzonych przez naszego członka, Krzysztofa Krasa.

Data publikacji: 21.03.2024
więcej...

Twój głos ma znaczenie - zapraszamy do udziału w debacie otwartej dotyczącej zmian klimatu oraz ochrony środowiska "Razem dla demokracji. Dlaczego kryzys klimatyczny dotyczy Ciebie?".

Debata odbędzie się już 27 marca 2024 r. o godz. 10:00 w sali Multimedialnej w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Data publikacji: 18.03.2024
więcej...

Serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu biznesowym, które odbędzie się w ciekawej formie Kreatywnej Sesji Diagnostycznej - „Jak zaangażować kadrę i pracowników do tworzenia pozytywnych zmian w firmie w niepewnym otoczeniu zewnętrznym?”.

Wydarzenie organizowane jest przez członka Dolnośląskich Pracodawców, firmę Kras International w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców. Już 20 marca 2024 r. w godz. 10.00 - 15.00 spotkamy się w malowniczym Hotelu Maria-Antonina w Zagórzu Śląskim!

Dla członków Dolnośląskich Pracodawców przygotowana została specjalna oferta uczestnictwa!

Data publikacji: 11.03.2024
więcej...

W imieniu naszego członka, firmy Petra Consulting oraz Miasta Wałbrzych serdecznie zapraszamy wszystkie przedsiębiorczynie do udziału w konferencji "Wałbrzych Przedsiębiorczym Kobietom", która odbędzie się 7 marca 2024 r. w godz. 10:00 - 14:00 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Data publikacji: 28.02.2024
więcej...

We wtorek, 20.02.24 r., zebraliśmy się we Wrocławiu podczas Noworocznego spotkania członków i sympatyków Dolnośląskich Pracodawców! 

Uczestnicy spotkania mogli usłyszeć o naszych działaniach w poprzednim roku a także o planach na kolejne miesiące i nadchodzących projektach. Wydarzenie uświetniły wystąpienia gości specjalnych - Macieja Wituckiego, prezydenta Konfederacji Lewiatan oraz dr hab. Patrycji Piekutowskiej - mówczyni motywacyjnej oraz skrzypaczki-solistki.

Data publikacji: 22.02.2024
więcej...

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu ogłosił nabór wniosków o sfinansowanie opłaty za postępowanie nostryfikacyjne lub postępowanie w sprawie potwierdzenia ukończenia studiów. Jest to pierwszy taki projekt skierowany do obcokrajowców!

Data publikacji: 12.02.2024
więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych członków oraz sympatyków do udziału w wyjątkowym spotkaniu noworocznym! Noworoczne spotkanie członków i sympatyków Dolnośląskich Pracodawców już 20 lutego 2024 r. o godz. 17:00 we Wrocławiu!

Data publikacji: 06.02.2024
więcej...

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica