Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Wiedza, narzędzia i inspiracje na rzecz PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Powoli dobiega końca coroczny, międzynarodowy projekt promujący rozwój biznesowych inicjatyw – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dziewiąta już edycja ŚTP odbywa się pod hasłem ,,Biznes jest dobry, Przedsiębiorczość jest dobra!”, a Dolnośląscy Pracodawcy – regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan podpisują się pod nim, aktywnie uczestnicząc w promowaniu przedsiębiorczości. Zorganizowali z tej okazji wraz z Ośrodkiem Enterprise Europe Network i Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A  bezpłatne szkolenia, w których uczestniczyło blisko 100 osób! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność!

Dolnośląscy Pracodawcy, jak co roku zaangażowali się w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - w najbardziej inspirujący tydzień w roku, podczas którego odbywa się tysiące dyskusji, spotkań i szkoleń. Z tej okazji Dolnośląscy Pracodawcy, wraz z Ośrodkiem Enterprise Europe Network i Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A  zorganizowali w Szczawnie-Zdroju trzy bezpłatne szkolenia. Wydarzenia odbyły się pod szyldem Akademii Dolnośląskich Pracodawców – w ramach której przedsiębiorcy mają dostęp do regularnych szkoleń szerokiego spektrum tematycznego wspierającego prowadzenie firm.

Szkolenie ,,Standardy bezpiecznej pracy w firmach MŚP w świetle unijnych dyrektyw”  poszerzyło wiedzę uczestników w temacie kultury bezpieczeństwa w zakładach pracy. Informacje przekazywane były m.in. przez inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu,  Oddziału w Wałbrzychu. Szkolenie pn. ,,Zarządzanie pracownikami pokolenia XYZ” wzmocniło umiejętności zarządzania pracownikami w obliczu różnic pokoleniowych, stanowiących  ogromne wyzwanie dla pracodawców. Ostatnie szkolenie pt.  ,,Jak wypromować swoją firmę w Internecie. Podstawy Web Marketingu” pokazało uczestnikom od praktycznej strony, w jaki sposób zadbać o zaistnienie w Internecie, jak  samodzielnie stworzyć prostą stronę www, uruchomić kampanię Google Adwords, czy też Facebook Ads.

Partnerami merytorycznymi organizowanych wydarzeń byli: PaństwowaInspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu,  Oddział w Wałbrzychu, firma szkoleniowo –doradcza oferująca usługi w dziedzinie BHP- Grupa EK’s Polska, firma  Human Partner Sp. z o. o. zajmująca się szeroko pojętym doradztwem dla firm i ich wsparciem w efektywnym rozwoju oraz firma oferująca rozwiązania informatyczne w zakresie oprogramowania, projektowania graficznego, stron www i promocji w Internecie -firma heapmail Internet Solutions sp. z o.o.

 

Zobacz fotorelację z wydarzenia w naszej
GALERII

Data publikacji: 18.11.2016
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica