Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Jak wygrywać dzięki innowacji?

Dolnośląscy Pracodawcy w roli partnera uczestniczyli 19 października br. we Wrocławiu w konferencji regionalnej Harvard Business Review Polska z cyklu ,,Najlepsze praktyki 2016" o tematyce „Innowacja zorientowana na klienta”.

Podczas konferencji  uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak wykorzystać innowację jako źródło przewagi konkurencyjnej firmy, jak tworzyć innowacyjne produkty i usługi, które podbiją serca i portfele kupujących.

Zgodnie z przesłaniem konferencji – musimy być o krok do przodu przed konkurencją. Innowacja może (ale nie musi) dać nam szansy na wyprzedzenie naszych rywali.

Aby się rozwijać, trzeba się zmieniać. Tę biznesową zasadę bardzo dobrze znamy. Ostatnio nabiera ona jednak nowego znaczenia. Dotychczas zmiany były potrzebne do rozwoju, ale dzisiaj są konieczne do tego, aby w ogóle przetrwać – mówi dr Witold Jankowski, prowadzący konferencję, redaktor naczelny Harvard Business Review Polska oraz prezes zarządu ICAN Institute.

Innowacje są w modzie. To one są kluczem do sukcesu na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach. Ale – oprócz tego, że bywają wielką szansą – nieumiejętnie zarządzane mogą być pułapką, która pociągnie nas na dno. Aby tak się nie stało, trzeba je mądrze planować, wdrażać i wybierać. Wiedzę na ten temat zgłębiliśmy dzięki uczestnictwu w konferencji.

 

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA

Data publikacji: 27.10.2016
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica