Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Human Partner Gwiazdą Biznesu roku 2016!

Firma doradczo-szkoleniowa Human Partner – zrzeszona w Dolnośląskich Pracodawcach, zajęła pierwsze miejsce w Dolnośląskim Plebiscycie Gospodarczym Gwiazdy Biznesu 2016 roku w kategorii „Mikro Firma”. Piękna statuetka Gwiazdy Biznesu wykonana przez Dorotę Dziekiewicz – Pilich, autorkę m.in. prestiżowego Fryderyka, trafiła w ręce Wiceprezes Zarządu Human Partner, Kamili Kowalskiej. Gratulujemy!

Kapituła nagrodziła firmy w pięciu kategoriach, przyznała też nagrodę dla samorządu przyjaznego biznesowi oraz nagrodziła osobowość regionu. W kategorii Mikro Firma wpłynęło najwięcej zgłoszeń. O nagrodę mogły ubiegać się podmioty, prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego, które w co najmniej jednym z ostatnich dwóch lat zatrudniały średniorocznie mniej niż 10 pracowników.

Ocena kandydatów w skali 0-5 pkt dokonywana była na podstawie kilku kryteriów m.in.: sytuacja finansowa firmy, realizowane inwestycje, działania prorozwojowe, innowacyjność produktów i usług,  pozycja na rynku dolnośląskich podmiotów i rozpoznawalność marki,  społeczna odpowiedzialność biznesu.

Plebiscyt organizowany  jest przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz portal gospodarczy Naszbiznes24.pl. Patronat nad przedsięwzięciem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski. Gala finałowa odbyła się w Wałbrzychu w Starej Kopalni.

fot. K. Żarkowski

Data publikacji: 26.04.2016
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica