Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
KONFERENCJA “HAND IN HAND” 2020, 17-18.03.2020 r., Wrocław

 

 

Związek Dolnośląskich Pracodawców ma przyjemność poinformować, że objął swoim Patronatem tegoroczną edycję Konferencji „Hand in Hand” oraz już teraz zachęcić do rezerwacji terminów w dniach 17 i 18 marca w Państwa kalendarzach, aby wziąć udział w szczególnym wydarzeniu, które stanowić będzie forum do dialogu pomiędzy szerokim środowiskiem lokalnych NGO, a firmami z Wrocławia i okolic.
 
Współpraca biznesu z organizacjami pozarządowych może odbywać się na wielu płaszczyznach, nie tylko poprzez wsparcie finansowe. Podczas Konferencji prezentowane będą dobre praktyki z zakresu współpracy między biznesem a organizacjami pozarządowymi, które opierają się na działalności wolontaryjnej w bardzo szerokim spektrum, a także poruszony temat funkcjonowania podmiotów gospodarki społecznej jako partnerów dla biznesu. W programie każdego dnia konferencyjnego przewidziana jest część prezentacyjna, panel dyskusyjny oraz networking. Adresatami konferencji są organizacje pozarządowe, jak również lokalne firmy już realizujące lub planujące aktywizację w ramach projektów CSR opartych na wolontariacie pracowniczym.   
 
Pragniemy zachęcić do skorzystania z bezpłatnego udziału w konferencji wszystkich Państwa, szczególnie biorąc pod uwagę ostatni wzrost znaczenia aktywności biznesu w obszarze CSR, który przekłada się na wzmacnianie zarówno pozytywnego wizerunku firmy, jako odpowiedzialnej społecznie, co wpływa na poprawę wskaźników zaangażowania pracowników poprzez organizację przez pracodawcę inicjatyw opartych na wolontariacie pracowniczym.
 
Organizatorami wydarzenia są Hewlett Packard Enterprise oraz Wrocławskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych „Sektor 3”. Więcej informacji nt. programu Konferencji „Hand in Hand” 2020 oraz link do formularza rejestracyjnego dostępne będą od 18 lutego br.
 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby podczas wydarzenia podzielić się swoimi dobrymi praktykami, dotyczącymi ich dotychczasowej współpracy z NGO na zasadach wolontariatu pracowniczego (projekty no-cost lub low-cost), do kontaktu bezpośrednio na adres szablewska.joanna@hpe.com.
 
 
 
Data publikacji: 10.02.2020
...powrót
kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica