Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Dolnośląscy Pracodawcy wybrali nowy Zarząd Związku

7 maja bieżącego roku w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Dolnośląskich Pracodawców. Dolnośląscy Pracodawcy to prestiżowa organizacja biznesowa, zrzeszająca firmy z regionu, będąca regionalnym związkiem pracodawców Konfederacji Lewiatan, która już od wielu lat działa na rzecz dolnośląskich przedsiębiorców i rozwoju polskiego biznesu.

Zebranie było okazją do podsumowania prac zarządu i biura związku za rok 2018. Omówiono także realizację kluczowych projektów. Członkowie obejrzeli 2 relacje filmowe z minionych wydarzeń Dolnośląskich Pracodawców: z Balu Dolnośląskich Pracodawców, który odbył się w lutym bieżącego roku i z Klubu Dolnośląskich Pracodawców, który odbył się miesiąc temu.

Podczas tegorocznych obrad, reprezentanci firm członkowskich wybrali Prezesa oraz Zarząd związku na kolejną trzyletnią kadencję. Prezesem Związku został ponownie wybrany Pan Artur Mazurkiewicz.

- Bardzo się cieszę z decyzji Członków naszego związku. Tak wysoki mandat zaufania to jednocześnie wielka duma, a zarazem odpowiedzialność. Będę się starać, aby Was nie zawieść podczas kolejnej kadencji – powiedział po ogłoszeniu wyniku wyborów na prezesa, Pan Artur Mazurkiewicz.

Członkami Zarządu Dolnośląskich Pracodawców zostali: Marcin Biskup, Tadeusz Choczaj, Piotr Ek, Czesław Grzesiak, Katarzyna Kiek  oraz Artur Sawrycz.

Dolnośląscy Pracodawcy to organizacja, która obecnie zrzesza ponad 160 firm członkowskich. W samym tylko 2018 r. organizacja zrealizowała ponad kilkadziesiąt wydarzeń, w tym aż 12 projektów realizowanych przy współfinansowaniu funduszy unijnych, a pod patronatem DP odbyło się ponad 60 różnego rodzaju imprez i konferencji. Nowy zarząd założył sobie równie ambitne plany na kolejną kadencję – strategia rozwoju Związku na lata 2019 – 2022 zakłada, m.in.:

- popularyzowanie związku na terenie Dolnego Śląska, jako organizacji prestiżowej, która wyrośnie na lidera w swoim regionie;
- aktywną działalność w 5 obszarach strategicznych dla związku, jakimi są:
1. reprezentacja interesów pracodawców,
2. interwencje na rzecz firm członkowskich,
3. networking/integracja pracodawców,
4. usługi wspierające dla członków, m.in.: organizacja szkoleń, warsztatów, konferencji merytorycznych,
5. dalsza optymalizacja kluczowych procesów w organizacji (m.in. rozwijanie bazy członkowskiej Związku, silna współpraca z Konfederacją Lewiatan).

Na zakończenie wieczoru odbył się dedykowany koncert wałbrzyskiego zespołu Michelangelo Ensemble, grającego muzykę filmową z największych hitów kina ostatnich lat.

Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi Filharmonii Sudeckiej za współpracę przy wydarzeniu.
 

 

Data publikacji: 14.05.2019
...powrót
kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica