Działalność » Klub DP » Relacje z Klubów DP

7 grudnia 2023 r. przedsiębiorcy zrzeszeni w naszym związku mieli okazję do spotkania się w ramach Klubu Dolnośląskich Pracodawców. Tematem spotkania było "Gospodarka, biznes i inwestycje w niepewnych czasach. Wyzwania i możliwości w 2024 roku", a partnerami KDP był Dom Inwestycyjny Xelion, Quercus TFI S.A. oraz Franklin Templeton Investments.

Data publikacji: 14.12.2023
więcej...

13 czerwca 2022 r. po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, przedsiębiorcy zrzeszeni w Dolnośląskich Pracodawcach mieli okazję do spotkania podczas Klubu Dolnośląskich Pracodawców.

 

Data publikacji: 06.07.2022
więcej...

Temat Pracowniczych Planów Kapitałowych spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zrzeszonych przedsiębiorców.

Data publikacji: 04.10.2018
więcej...

Rozpoczynający się Mundial ustąpił miejsca w kalendarzach  przedsiębiorców, którzy przyjęli nasze zaproszenie do udziału w kolejnym Klubie Dolnośląskich Pracodawców.

Data publikacji: 15.06.2018
więcej...

Za nami świąteczny Klub Dolnośląskich Pracodawców. Pałac Makowice, który był partnerem wydarzenia, okazał się idealnym miejscem na to spotkanie.

Data publikacji: 14.12.2017
więcej...

Za nami 17 już Klub Dolnośląskich Pracodawców. Partnerem i gospodarzem październikowego Klubu Dolnośląskich Pracodawców było Uzdrowisko Szczawno - Jedlina. Zaprosiliśmy je do współpracy przy organizacji Klubu nieprzypadkowo. Za nami udana kooperacja przy okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, gdzie podczas gali podsumowującej to wydarzenie, Uzdrowisko otrzymało tytuł Lidera Przedsiębiorczości, dla najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorcy w regionie.

Data publikacji: 02.11.2017
więcej...

Pracodawcy z Dolnego Śląska podczas spotkania w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej we Wrocławiu mieli okazję poznać korzyści wynikające z zatrudniania osób przebywających w zakładach karnych. Praca osadzonych, będąca dla więźniów najlepszą formą readaptacji do życia na wolności, jest coraz częściej doceniana przez pracodawców. Na koniec zeszłego na Dolnym Śląsku roku pracowało 2462 osadzonych.

Data publikacji: 06.04.2017
więcej...

Wydarzenie odbyło się w jednej z największych firm sektora tekstylnego w Polsce – jedynej fabryce w kraju produkującej wkłady odzieżowe – Fabryce Wkładów Odzieżowych CAMELA S.A., która jest członkiem Dolnośląskich Pracodawców. Historia firmy sięga lat 50’ tych kiedy powstały Wałbrzyskie Zakłady Przemysłu Lniarskiego.  Fabryka przetrwała przekształcenia polskiej gospodarki i stanowi dziś dobry przykład na to jak sprostać wyzwaniom zmieniających się warunków rynkowych. Zakład wciąż się rozwija, konkuruje z firmami na rynku krajowym, a także na rynkach zagranicznych, eksportując wyroby na rynki europejskie i do sąsiadów zza wschodniej granicy. Obecnie fabryka produkuje wkłady i laminaty do tworzenia odzieży, bielizny, obuwia, a także materiałów używanych w przemyśle meblowym i motoryzacyjnym.

Data publikacji: 07.04.2016
więcej...

Za nami kolejny, wyjątkowy Klub Dolnośląskich Pracodawców! Spotkanie przedsiębiorców odbyło się w 9 grudnia br. w niezwykłym miejscu, gdzie świat nauki łączy się z potrzebami świata biznesu – we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o.

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ to pierwsze polskie centrum badawczo-rozwojowe (RTO — Research and Technology Organization),będące wspólnym przedsięwzięciem władz miasta i wrocławskich uczelni.

Główną atrakcją spotkania była możliwość obejrzenia laboratoriów EIT+. Przedsiębiorcy z ogromnym zaciekawieniem przyglądali się pracy młodych, zdolnych badaczy z wielką pasją do nauki. Laboratoria posiadają najnowszy sprzęt pozwalający realizować różne projekty badawcze oraz badania uwzględniające światowe trendy rozwojowe, potrzeby firm, naukowców i każdego z nas. Mieliśmy m.in. niepowtarzalną okazję przyjrzeć się jak w powiększeniu wyglądają atomy.

Data publikacji: 09.12.2015
więcej...

Spotkanie naszych przedsiębiorców odbyło się po raz kolejny w wyjątkowym miejscu – w nowopowstałym hotelu Maria Antonina, położonym nad jeziorem Bystrzyckim, pośrodku malowniczego krajobrazu w Zagórzu Śląskim. Piękno jesiennej scenerii, nie było jednak jedyną atrakcją spotkania. Niezwykłych wrażeń dostarczył nam występ Artura Wikiery – trenera sprzedaży, mówcy motywacyjnego, coacha,  autora książki ,,Alfabet motywacji”, dzięki któremu otrzymaliśmy ogromną dawkę  motywacji, pozytywnej energii i wskazówek jak polepszyć jakość swojego życia oraz osiągnąć osobisty i zawodowy sukces.

Wystąpienie zakończył konkurs wizytówkowy, którego nagrodami były m.in. wejścia na prowadzone przez Artura Wikierę szkolenia.

Wyczekiwanym punktem programu był mroczny, halloweenowy rejs statkiem po jeziorze oraz gra w kręgle. Nie zabrakło dobrej zabawy, śmiechu i integracji. Wieczór z Dolnośląskimi Pracodawcami zakończyła wspólna, uroczysta kolacja.

Data publikacji: 29.10.2015
więcej...

Dolnośląscy Pracodawcy mieli jak zawsze okazję spotkać się w niezwykłym miejscu - w siedzibie jednego z naszych członków - w firmie Data Techno Park, stanowiącej Medyczne Centrum Przetwarzania Danych. Dyrektor ds. Badań i Rozwoju firmy- Romuald Litwin przedstawił szeroką skalę jej działalności, a członkowie Dolnośląskich Pracodawców w czasie spaceru po Data Techno Park na własne oczy mogli zobaczyć ogromną serwerownie, czy też imponujące, niezależne systemy zasilania firmy.

Gościem specjalnym Klubu Dolnośląskich Pracodawców był Jeremi Mordasewicz - ekspert i doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan, który omówił cele i wyzwania Konfederacji w nadchodzącym 2016 roku. Podczas spotkania mieliśmy również przyjemnośc posłuchać prezentacji naszych nowych firm członkowskich: FRANKONIA-Poland Sp. z o.o., LEANWAY Rafał Palonek, Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o.

Data publikacji: 24.09.2015
więcej...

Klub Dolnośląskich Pracodawców nie przestaje zaskakiwać i dostarczać niezapomnianych wrażeń klubowiczom. Tym razem, w ramach Klubu Dolnośląskich Pracodawców, nasi członkowie mieli niebywałą okazję zwiedzić Muzeum Turystycznej Kopalni Węgla w Nowej Rudzie.

Na wstępie spotkania, Prezes Artur Mazurkiewicz wraz z Barbarą Korbas – dyrektor Podziemnej Trasy Turystycznej i Muzeum Górnictwa Podziemnego w Nowej Rudzie, uroczyście powitali wszystkich uczestników. Nowi członkowie Dolnośląskich Pracodawców mieli okazję zaprezentować swoją działalność oraz omówić jej kierunki.

Spotkanie uświetnił Robert Hadaś – zastępca Dyrektora Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej, który przedstawił przedsiębiorcom możliwości rozwoju sektora MŚP w nowej perspektywie finansowej UE.  W wystąpieniu uwzględnione zostały najświeższe informacje na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020, w tym harmonogramy konkursów  na lata 2015 i 2016.

Data publikacji: 02.07.2015
więcej...

Starając się, aby spotkania Klubu Dolnośląskich Pracodawcych odbywały się w ciekawych miejscach i dostarczały naszym członkom wyjątkowych wrażeń, dzięki uprzejmości naszego nowego członka, spotkaliśmy się w fabryce Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu.

W spotkaniu uczestniczył Dariusz Mikołajczak, Wiceprezes ds. korporacyjnych, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz Grzegorz Górski, Kierownik ds. korporacyjnych, którzy przedstawili ideologię firmy Toyota i przybliżyli zebranym gościom zakres działalności fabryki w Wałbrzychu i jej najważniejsze osiągnięcia.

Najbardziej wyczekiwanym przez wszystkich punktem programu było zwiedzanie fabryki! Uczestnicy obejrzeli linie montażowe silników samochodowych oraz manualnych skrzyni biegów.

Data publikacji: 26.02.2015
więcej...

Przedświąteczne spotkanie Klubu Dolnośląskich Pracodawców odbyło się 11 grudnia 2014 roku w Hotelu Maria w Wałbrzychu. Gościem specjalnym wydarzenia był Prezydent Miasta Wałbrzycha, dr Roman Szełemej.

Prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Artur Mazurkiewicz oficjalnie przedstawił i powitał nowych członków Związku.  Ogłoszono również otwarcie Grupy Zakupowej Dolnośląskich Pracodawców.

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej przedstawił sposób, w jaki Wałbrzych będzie starał się wykorzystać fundusze z RPO i jak skorzystają na tym przedsiębiorcy w regionie.

Cztery firmy zaprezentowały zgromadzonym swoją ofertę. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. A. Silesiusa w Wałbrzychu, opowiedziała o realizowanej współpracy między uczelnią a pracodawcami dla modernizacji kształcenia potencjalnych pracowników. Wałbrzyska firma Alsan, to usługi spedycyjne i transportowe. Polskie Biuro Brokerskie z siedzibą we Wrocławiu obsługuje ponad 600 firm w całym kraju. Wałbrzyska Fundacja Merkury zaprezentowała swój główny projekt - Klaster Przedsiębiorstw Społecznych.

Dodatkową atrakcją spotkania były specjalnie upieczone na tę okazję dla przybyłych gości bożonarodzeniowe pierniczki Dolnośląskich Pracodawców.

Data publikacji: 11.12.2014
więcej...

Miła atmosfera, prezentacje, gry i rozmowy – tak wyglądało kolejne spotkanie w Klubie Dolnośląskich Pracodawców. Tym razem przedstawiciele firm integrowali się we wrocławskim Art Hotelu.

Kilkudziesięciu przedstawicieli dolnośląskich przedsiębiorstw doskonale się bawiło podczas integracyjnego spotkania Klubu DP. Nie zabrakło stałych elementów wydarzenia – jak prezentacja nowych członków związku i Konfederacji Lewiatan. Było też mnóstwo okazji do rozmów, wymiany doświadczeń i emocji związanych z atrakcjami przygotowanymi dl a klubowiczów przez Art Hotel.

Data publikacji: 27.10.2014
więcej...
1 2 »

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica