Członkostwo » Członkowie Dolnośląskich Pracodawców » Zdrowie i uroda
Data publikacji: 01.03.2019
więcej...

Od roku 2011  Centrum Pomocy Psychiatryczno - Psychologicznej „PERSONA” znajdujące się Wałbrzychu realizuje świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Data publikacji: 06.04.2018
więcej...

Centrum Medycyny Estetycznej rozpoczęło swoją działalność 7 listopada 2005 roku.

Data publikacji: 05.03.2018
więcej...

W przychodni znajdują się m.in. gabinety: alergologiczny, kardiologiczne, psychiatryczne, neurologiczne, stomatologiczna, chirurguczne, dermatologiczne, reumatologiczne. 

Data publikacji: 01.12.2015
więcej...

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej rozpoczął działalność w styczniu 2002 r. jako pierwszy w Polsce niepubliczny szpital o profilu kardiochirurgicznym.

Data publikacji: 01.12.2015
więcej...

Medikraft Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach medycznych i paramedycznych, głównie w zakresie opieki nad osobami starszymi w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, Hiszpanii i Holandii.

Data publikacji: 01.11.2015
więcej...

Główne obszary biznesu to sprzedaż aparatury laryngologicznej do diagnostyki i chirurgii oraz najnowocześniejszych implantów słuchowych. Medicus współpracuje z największymi polskimi i europejskimi autorytetami medycznymi.

Data publikacji: 01.10.2015
więcej...

Przychodnia "Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Podgórze" - to placówka zapewniająca wszechstronne usługi w zakresie medycyny.

Data publikacji: 01.11.2013
więcej...

Obecnie Ośrodek realizuje umowy zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia. Statutowym celem Ośrodka Diagnostyczno-Leczniczego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych mieszkańcom miasta Wałbrzycha i okolic w zakresie: podstawowej i specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, rehabilitacji medycznej, świadczenie usług w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, radiologicznej, ultrasonograficznej, świadczeń z zakresu medycyny pracy (badania okresowe, kontrolne, profilaktyczne, badania kierowców i kandydatów na kierowców).

Data publikacji: 01.05.2013
więcej...

"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowe Miasto Sp. z o.o." to centrum medyczne specjalizujące się w pomocy medycznej w obszarze ginekologii i położnictwa.

Data publikacji: 11.04.2013
więcej...

Zapraszamy do korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych i dzieci oraz bogatej oferty z zakresu opieki specjalistycznej. Zapewniamy dogodny dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu.

Data publikacji: 01.04.2013
więcej...

Jesteśmy pierwszą niepubliczną przychodnią w Wałbrzychu, która składa się z czterech placówek, z czego dwie znajdują się w Wałbrzychu, na Szczawienku przy ul. Uczniowskiej 21 oraz na Podzamczu przy ul. Grodzkiej 73. Dwie pozostałe przychodnie znajdują się w miastach ościennych Wałbrzycha tj. Świebodzicach przy ul. Wałbrzyskiej 33 oraz w Szczawnie-Zdroju przy ul. Zacisze 3.

Data publikacji: 08.03.2013
więcej...
ZAKMED sp. z o.o.  sp.k. – dystrybutor sprzętu medycznego
 
Fundamentem działalności firmy ZAKMED jest sprzedaż oraz serwis urządzeń medycznych. Sprzedawane przez nas produkty trafiają  do szpitali, przychodni, hospicjów oraz bezpośrednio do osób fizycznych.
Firma ZAKMED stawia na sprzedaż urządzeń medycznych najlepszych światowych producentów. W jakości sprzedawanych produktów upatrujemy sukces w postaci coraz większej liczby zadowolonych klientów z każdym rokiem.
 
Organizacja ZAKMED powstała w roku 2003 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w Polsce urządzeń do tlenoterapii. Przez ostatnie 15 lat firma poszerzyła swoją działalność o nowe produkty dedykowane zarówno dla osób fizycznych jak i szpitali. Przedmiotem naszego ciągłego zainteresowania są produkty z dziedziny pulmunologii, kardiologii, chirurgii naczyniowej, angiologii oraz flebologii. 
 

 

Data publikacji: 01.01.2013
więcej...
Data publikacji: 01.06.2006
więcej...

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica