Członkostwo » Członkowie Dolnośląskich Pracodawców » Zdrowie i uroda
Data publikacji: 01.03.2019
więcej...

Od roku 2011  Centrum Pomocy Psychiatryczno - Psychologicznej „PERSONA” znajdujące się Wałbrzychu realizuje świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Data publikacji: 06.04.2018
więcej...

Centrum Medycyny Estetycznej rozpoczęło swoją działalność 7 listopada 2005 roku.

Data publikacji: 05.03.2018
więcej...

W przychodni znajdują się m.in. gabinety: alergologiczny, kardiologiczne, psychiatryczne, neurologiczne, stomatologiczna, chirurguczne, dermatologiczne, reumatologiczne. 

Data publikacji: 01.12.2015
więcej...

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej rozpoczął działalność w styczniu 2002 r. jako pierwszy w Polsce niepubliczny szpital o profilu kardiochirurgicznym.

Data publikacji: 01.12.2015
więcej...

Medikraft Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach medycznych i paramedycznych, głównie w zakresie opieki nad osobami starszymi w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, Hiszpanii i Holandii.

Data publikacji: 01.11.2015
więcej...

Główne obszary biznesu to sprzedaż aparatury laryngologicznej do diagnostyki i chirurgii oraz najnowocześniejszych implantów słuchowych. Medicus współpracuje z największymi polskimi i europejskimi autorytetami medycznymi.

Data publikacji: 01.10.2015
więcej...

Przychodnia "Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Podgórze" - to placówka zapewniająca wszechstronne usługi w zakresie medycyny.

Data publikacji: 01.11.2013
więcej...

Obecnie Ośrodek realizuje umowy zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia. Statutowym celem Ośrodka Diagnostyczno-Leczniczego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych mieszkańcom miasta Wałbrzycha i okolic w zakresie: podstawowej i specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, rehabilitacji medycznej, świadczenie usług w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, radiologicznej, ultrasonograficznej, świadczeń z zakresu medycyny pracy (badania okresowe, kontrolne, profilaktyczne, badania kierowców i kandydatów na kierowców).

Data publikacji: 01.05.2013
więcej...

"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowe Miasto Sp. z o.o." to centrum medyczne specjalizujące się w pomocy medycznej w obszarze ginekologii i położnictwa.

Data publikacji: 11.04.2013
więcej...

Zapraszamy do korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych i dzieci oraz bogatej oferty z zakresu opieki specjalistycznej. Zapewniamy dogodny dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu.

Data publikacji: 01.04.2013
więcej...

Jesteśmy pierwszą niepubliczną przychodnią w Wałbrzychu, która składa się z czterech placówek, z czego dwie znajdują się w Wałbrzychu, na Szczawienku przy ul. Uczniowskiej 21 oraz na Podzamczu przy ul. Grodzkiej 73. Dwie pozostałe przychodnie znajdują się w miastach ościennych Wałbrzycha tj. Świebodzicach przy ul. Wałbrzyskiej 33 oraz w Szczawnie-Zdroju przy ul. Zacisze 3.

Data publikacji: 08.03.2013
więcej...
Podstawą działalności Firmy ZAKMED jest sprzedaż oraz serwis urządzeń medycznych. Sprzedawane przez nas produkty trafiają  do szpitali, przychodni. hospicjów oraz bezpośrednio do osób fizycznych.
Data publikacji: 01.01.2013
więcej...
Data publikacji: 01.06.2006
więcej...

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica