Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Działania CSR firmy Rödl & Partner, Członka Dolnośląskich Pracodawców, w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

 

 

 

 

Działania Rödl & Partner, Członka Dolnośląskich Pracodawców, z obszaru CSR zostały opublikowane w 18. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019” przygotowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W publikacji znalazło się dwanaście praktyk realizowanych przez Rödl & Partner w 2019 roku.

Odpowiedzialność wobec otoczenia społecznego, klientów, dostawców czy pracowników to odpowiedzialność, która wymaga refleksji i wysiłku. Firma podejmuje go sukcesywnie, rozwijając zakres działań z obszaru CSR. Rödl & Partner oferuje, w sposób odpowiedzialny, rozwiązania prawno-podatkowe pomagając klientom zmieniać ich świat i wspierając lokalną gospodarkę. Organizacja jest otwarta na rozwój, chce by pracownicy wykorzystywali swój potencjał, pasję w podejmowaniu coraz większych wyzwań i osiąganiu ambitnych celów. W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019” uwzględniono m.in. strategię CSR, proces budowy kodeksu etyki i systemu etycznego w firmie, działalność charytatywną i wsparcie społeczności, edukację dla studentów i pracowników, programy poleceń pracowniczych, cykle eventów CyberTech.
 
Zgłoszone i zakwalifikowane do raportu praktyki Rödl & Partner kontrybuowały do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2015-2030 oraz zostały przyporządkowane do kategorii normy ISO 26000.
 
Raport jest największym w Polsce i najbardziej prestiżowym przeglądem praktyk CSR publikowanym przez organizację Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To najdłużej działająca i największa ekspercka organizacja pozarządowa w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób.
 
Szczegółowe informacje dostępne na stronie - > KLIKNIJ W LINK!
 
 
Serdecznie gratulujemy firmie Rödl & Partner tego prestiżowego wyróżnienia!
 
Data publikacji: 17.04.2020
...powrót
kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica