Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Tadeusz Choczaj wiceprzewodniczącym Powiatowej Rady Zatrudnienia!

Sudecki Związek Pracodawców został doceniony. Tadeusz Choczaj, Wiceprezes Zarządu SZP na pierwszym inauguracyjnym spotkaniu Powiatowej Rady Zatrudnienia w Wałbrzychu, które odbyło się w dniu 26 marca 2013 r., został wybrany wiceprzewodniczącym tego gremium.

Powiatowa Rada Zatrudnienia działająca w ramach Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu zainaugurowała swoją kolejną kadencję. Na pierwszym spotkaniu z udziałem lokalnych władz samorządowych gmin powiatu wałbrzyskiego oraz partnerów społeczno-gospodarczych wybrano prezydium rady. Przewodniczącą Powiatowej Rady Zatrudnienia została Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Poseł na Sejm RP, a Wiceprzewodniczącym rady - Tadeusz Choczaj, Wiceprezes Zarządu Sudeckiego Związku Pracodawców. Skład rady powiększył się o nowych partnerów społecznych, m.in. o organizacje pozarządowe z Wałbrzycha zajmujące się aktywizacją osób bezrobotnych.

Tadeusz Choczaj posiada bogate doświadczenie związane z problematyką rynku pracy. Od 20 lat jest aktywnym członkiem Powiatowej Rady Zatrudnienia w Wałbrzychu. W latach 2004-2008 był członkiem Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia we Wrocławiu. Posiada również kilkuletnie doświadczenie w zakresie rzecznictwa interesów pracodawców sektora MŚP oraz mechanizmów dialogu społecznego.

Do zadań Powiatowej Rady Zatrudnienia należy, m.in. inspirowanie przedsięwzięć zmierzających do pełnego i produktywnego zatrudnienia w powiecie wałbrzyskim, ocena racjonalności gospodarki środkami Funduszu Pracy, oraz opiniowanie podziału środków Funduszu Pracy na finansowanie programów dotyczących promocji zatrudnienia i finansowania innych fakultatywnych zadań prowadzonych przez PUP.

Data publikacji: 02.04.2013
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica