Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Spotkanie z Prezydentem Wałbrzycha - Okrągły Stół o Kobietach

Wczoraj odbyła się debata, pt. "Okrągły Stół o kobietach" organizowana przez Gazetę Wyborczą - Wyborcza.pl Wrocław oraz Zamek Książ w Wałbrzychu, podczas której rozmawiano o roli kobiet w debacie publicznej, biznesie i aktywności społecznej. 

Jak wygląda praca kobiet w Polsce? Jak niwelować przeszkody, które napotykają kobiety w pracy? Na te pytania starały się odpowiedzieć uczestniczki spotkania "Okrągłego Stołu o kobietach" wspólnie z Prezydentem Miasta Wałbrzycha.
 
- Kobiety w naszym absolutnie unikalnym, wałbrzyskim mikrokosmosie społecznym zajmują miejsce wyjątkowe i pełnią takie role, jakie chcą pełnić. W Wałbrzychu nie ma potrzeby przebijać sufitów. Moim zastępcą jest kobieta, dyrektorem Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu jest kobieta, podobnie jest z Filharmonią Sudecką czy wałbrzyskim szpitalem. Takie przykłady można mnożyć - powiedział Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej podczas spotkania z kobietami, przedstawicielkami biznesu, organizacji biznesowych oraz instytucji publicznych.
 
Dolnośląscy Pracodawcy popierają takie inicjatywy i nasz związek wspiera kobiety w rozwoju intelektualnym oraz karierze zawodowej. Projekty dotyczące rozwoju dla małych firm prowadzonych przez kobiety czy szkoleniowo-rozwojowe, to tylko nieliczne inicjatywy podejmowane przez Dolnośląskich Pracodawców. Na spotkaniu z kobietami biznesu oraz Panem Prezydentem, Dolnośląskich Pracodawców reprezentowała Pani Dyrektor Biura Związku DP – Marcelina Palonek.
 
 
Data publikacji: 27.06.2019
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica