Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Obchody rocznicy 20-lecia PWSZ w Wałbrzychu
 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu ma już 20 lat, w ciągu których dochowała się więcej absolwentów, niż 1/10 mieszkańców Wałbrzycha. 
Przedstawiciele: samorządów, uczelni wyższych z Polski i zagranicy, służb mundurowych, duchowieństwa, szkół średnich, lokalnych organizacji kulturalnych, społecznych i gospodarczych, w tym przedstawiciele Zarządu Związku Dolnośląskich Pracodawców, przybyli 14 czerwca bieżącego roku, na jubileuszowe spotkanie zorganizowane z okazji 20-lecia istnienia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu do Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju, gdzie ojcowie założyciele uczelni opowiadali o początkach wałbrzyskiej Alma Mater.
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu jest Członkiem Dolnośląskich Pracodawców, dlatego nie mogło zabraknąć nas na tym wydarzeniu. W tym szczególnym dniu dla PWSZ, Dolnośląskich Pracodawców reprezentowali: Prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców – Pan Artur Mazurkiewicz oraz Wiceprezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców – Pan Tadeusz Choczaj. Prezes Zarządu DP, Pan Artur Mazurkiewicz jest Członkiem Konwentu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu (kadencja 2016-2020).
 
PWSZ wspólnie z Dolnośląskimi Pracodawcami podejmuje oraz realizuje wiele wspólnych inicjatyw edukacyjnych, jak również kierunków kształcenia, mających na celu rozwój środowiska pracodawców, zwiększanie know-how oraz szeroko pojętą komunikację i informatyzację.
 
 
Data publikacji: 19.06.2019
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica