Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Relacja z Klubu Dolnośląskich Pracodawców - Sukces to Relacje

W miniony piątek, 12 kwietnia w Hotelu Haston we Wrocławiu, odbyło się kolejne spotkanie Klubu Dolnośląskich Pracodawców, pt. „Sukces to Relacje”.


To już 21 edycja spotkania, które odbywają się cyklicznie od początku bieżącego roku. Klub Dolnośląskich Pracodawców jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia platformy, gdzie możliwa jest wymiana doświadczeń, kontaktów biznesowych, jak również jest to miejsce do poruszania istotnych kwestii dla pracodawców.

To już 21 edycja spotkania, które odbywają się cyklicznie od początku bieżącego roku. Klub Dolnośląskich Pracodawców jest odpowiedzią na potrzebę stworzenia platformy, gdzie możliwa jest wymiana doświadczeń, kontaktów biznesowych, jak również jest to miejsce do poruszania istotnych kwestii dla pracodawców.

Miniona edycja była inna niż pozostałe, specjalnie dla naszych uczestników zrobiliśmy otwarte wydarzenie, na które mogli przyjść zarówno członkowie Dolnośląskich Pracodawców, jak również przedstawiciele firm, które nie są zrzeszone w naszej organizacji.
 

Podczas spotkania powitaliśmy nowych członków Dolnośląskich Pracodawców, a są to firmy: Aviva, E-Broker, SMT Solutions, Euro Pro Group, Atum Sp. z o.o., Hornet 4 Sp. z o.o. oraz Centrum Obsługi Cudzoziemców.
 

Sponsorem wydarzenia „Sukces to Relacje” była firma Jania Fleet Mobility z Wrocławia, profesjonalna firma doradcza, specjalizująca się w zarządzaniu flotowym aut osobowych. Specjaliści z Jania Fleet Mobility przejmują od swoich klientów wszelkie działania operacyjne dotyczące obsługi aut firmowych, od działań codziennych – jakim jest funkcjonowanie floty, po kwestie związane z audytem umów leasingowych, na optymalizacji kosztów kończąc. Prezes Zarządu, Pan Łukasz Jania opowiadał także o nowej usłudze firmy, jaką jest dedykowany Concierge flotowy. Jest to idealna usługa dla zapracowanych, żyjących w ciągłym ruchu i nie zawsze mających czas na załatwianie przyziemnych spraw, jakimi są dla właścicieli aut m.in.: wymiana opon czy roczny przegląd auta.
 

Wyjątkowym gościem spotkania był Pan Ireneusz Osiński – mówca, psycholog, przedsiębiorca i producent filmowy, który opowiadał o sile networkingu, o tym jak ważne w biznesie są relacje, jak trzeba je zdobywać i potem pielęgnować. Pan Ireneusz, łącznie z przedstawicielami Dolnośląskich Pracodawców, był dobrym duchem i gospodarzem spotkania. Serdecznie dziękujemy za Pana przyjazd Panie Ireneuszu – oraz towarzyszenie nam w wydarzeniu Klubu Dolnośląskich Pracodawców.
 
 
W imieniu Dolnośląskich Pracodawców, serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz uczestnictwo w 21 spotkaniu Klubu Dolnośląskich Pracodawców.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

 

Data publikacji: 16.04.2019
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica