Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
„Katalog Firm” działających w regionie Dolnego Śląska

Szanowni przedsiębiorcy!

Sudecki Związek Pracodawców jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców i od blisko 20 lat w sposób skuteczny integruje środowisko biznesu regionu Dolnośląskiego, reprezentując jego interesy zarówno na forum samorządowym jak i na forum ogólnokrajowym poprzez aktywny wkład w prace w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „LEWIATAN”.

Miło nam poinformować, że Sudecki Związek Pracodawców organizuje „konferencję” poświęconą priorytetom polskiego rządu oraz biznesu na czas polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Konferencja odbędzie się 28 czerwca 2011 roku o godzinie 12:00 w Dolnośląskim Parku Technologicznym w Szczawnie Zdroju przy ul. Szczawieńskiej 2
Celem konferencji jest zaprezentowanie przedsiębiorcom priorytetów rządu i biznesu, a także dyskusja na temat roli Polski w Europie w czasie prezydencji Polski w Unii Europejskiej. 
Obecność eurodeputowanych Dolnego Śląska, a także „pracodawców” pozwoli szerzej spojrzeć na wyzwania stojące przed nami w najbliższym czasie. 
Z tej okazji zamierzamy wydać „Katalog Firm” działających w regionie Dolnego Śląska. Do wykorzystania przy rozmowach handlowych z przedsiębiorcami krajowymi i zagranicznymi.
„Katalog Firm” będzie się znajdował w siedzibach: Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” w Warszawie, Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu i Świdnicy, w Gminie Wałbrzych i w Gminach Powiatu Wałbrzyskiego, Sudeckiej Izbie Przemysłowo – Handlowej w Świdnicy i w Biurze Związku.
Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji – Program konferencji w załączeniu.
Proponujemy również skorzystanie z możliwości zamieszczenia w Katalogu: logo, adresu, profilu produkcji i ofert współpracy, moduł reklamy: 1 strona-130mm x 183 mm(pion), ½ strony-130 mm x89 mm(pion, format zapisu – pdf lub jpg lub tif.
Dane dotyczące wpisu do katalogu należ przesłać drogą elektroniczną na adres: artagora@plastycy.pl lub artagora@o2.pl i do wiadomości szp.walbrzych@wp.pl w terminie do 15.06.2011 r.

Opłata za umieszczenie wpisu wynosi:
- 1.000,00 zł.(brutto) za 1 stronę formatu A5,
- 400,00 zł.(brutto) za ½ strony formatu A5,
- 250,00 zł.(brutto) za ½ strony formatu A5 dla mikro – przedsiębiorstw.

Po otrzymaniu przelewu wystawimy rachunek. Prosimy o podanie NIP.
Sudecki Związek zwolniony podmiotowo z podatku VAT.
Podajemy nasze konto bankowe: 66 1020 5095 0000 5602 0076 0413.

Pobierz formularz zgłoszeniowy
Pobierz program konferencji

Data publikacji: 09.05.2011
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica