Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Informacja z działalności Związku za okres od 15 grudnia 2011 r. do 31.01.2012 r.

1. 15 grudnia 2011 r. w Hotelu "MARIA" w Wałbrzychu odbyła się konferencja gospodarcza "Nowe wyzwania dla MŚP w obliczu kryzysu gospodarczego", w ramach projektu "Wsparcie rozwoju wałbrzyskich firm z sektora MŚP" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Na konferencji wystąpili eksperci, którzy przedstawili sposoby na poprawę działalności firm z sektora MŚP. Uczestnicy otrzymali materiały konferencyjne wraz z informacjami dotyczącymi realizowanego projektu. Po zakończonych wystąpieniach uczestniczy zostali poproszeni o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej badającej przydatność przeprowadzonego szkolenia. W lokalnych mediach została przeprowadzona akcja informacyjna na temat realizacji projektu oraz organizacji konferencji. W czasie przerwy kawowej, jak i po zakończeniu wystąpień prelegentów, uczestniczy nawiązali dyskusje z ekspertami na tematy ich referatów, oraz na interesujące ich zagadnienia gospodarcze.
Szczegóły wystąpień prelegentów znajdują się na stronie internetowej Związku, w pozycji "aktualności" www.pkpplewiatan.pl

2. Sudecki Związek Pracodawców wspólnie z Human Partner Sp. z o. o. w ramach projektu "Wsparcie rozwoju wałbrzyskich firm z sektora MŚP" przygotowuje specjalny serwis internetowy dla pracodawców. W serwisie będą dostępne informacje związane z różnymi instrumentami wsparcia doradczego, finansowego itp. Serwis dla przedsiębiorców będzie całkowicie bezpłatny. W serwisie będą również zamieszczone bazy danych instytucji otoczenia biznesu z Dolnego Śląska. Serwis będzie podzielony na 3 podstawowe moduły: Doradczy, Komunikacji ora Informacji. Uruchomienie serwisu nastąpi w marcu 2012 r.
Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy. W załączeniu: propozycja współpracy oraz zgoda na zamieszczenie danych.

3. Zarząd Związku pracuje nad wzrostem liczby członków, poprzez organizowanie "spotkań integracyjnych" mających na celu przekonanie przedsiębiorców spoza Związku do przystąpienia w szeregi Sudeckiego Związku Pracodawców.

4. Nastąpiła zmiana adresu Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan:
00 - 727 Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3
tel. +48 22 55 99 959, fax. +48 22 55 99 930, e-mail: pkpp@pkpplewiatan.pl
strona internetowa: www.pkpplewiatan.pl

Pobierz Pozyskanie informacji od przedsiębiorstw
Pobierz Zgoda na zamieszczenie danych firmy

Data publikacji: 06.02.2012
...powrót
kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica