Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Integracyjne spotkanie przedsiębiorców

W dniu 29 czerwca 2012 r. w Dolnośląskim Parku Technologicznym w Szczawnie Zdroju przy ulicy Szczawieńskiej 2 odbyło się spotkanie przedsiębiorców zorganizowane przez Sudecki Związek Pracodawców w Wałbrzychu. Na spotkanie przybyli lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele władz oraz reprezentanci związków pracodawców z Czech.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości przez Przewodniczącego Związku Janusza Seńczuka. Następnie rozpoczęła się pierwsza część, w której swoje oferty skierowane dla przedsiębiorców przedstawili reprezentanci banków: Credit Agricole Bank S. A., PKO Bank Polski S. A., BGŻ Oddział Operacyjny z Wałbrzycha.
Następnie głos zabrała Poseł RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka, która przybliżyła zebranym przygotowywane przez Sejm RP zmiany w Kodeksie Pracy. Ostatnia część wystąpień dotyczyła instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców ze środków finansowych będących w dyspozycji Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.
Podczas wystąpień zgromadzeni uczestnicy korzystali z możliwości zadawania pytań do prowadzących.
Po zakończeniu części merytorycznej wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na "spotkanie koleżeńskie", gdzie w luźnej atmosferze mogli nawiązać bezpośrednie kontakty gospodarcze.

Zdjęcia ze spotkania są na stronie internetowej: www.sudeckibiznes.pl.

Data publikacji: 02.07.2012
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica