Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Sięgnij po Bon na Innowacje

Inwestycja w innowacje znacząco wpływa na podniesienie poziomu konkurencyjność przedsiębiorstwa, umacnia jego pozycję na rynku i, zacieśniając związki pomiędzy nauką a biznesem, determinuje rozwój gospodarki nie tylko regionalnej, ale i całego kraju. Inwestycja w innowacje to inwestycja w przyszłość.

Chcąc odwrócić tę tendencję Związek pracodawcow Dolnośląscy Pracodawcy, członek Konfederacji Lewiatan, rozpoczyna projekt przyznający dotacje na innowacje w sektorze MŚP: Bon na Innowację! Innowacyjność = Konkurencyjność.

Inwestycja w innowacje znacząco zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstwa, umacnia jego pozycję na rynku i zacieśniając związki pomiędzy nauką a biznesem, wpływa pozytywnie na rozwój gospodarki nie tylko regionalnej, ale i calego kraju. Inwestycja w innowacje to inwestycja w przyszłość.

Projekt Bon na Innowacje! Innowacyjność = Konkurencyjność zwiększy aktywność badawczo - rozwojową sektora MŚP na Dolnym Śląsku dzięki dofinansowaniu przeznaczonym na usługi badawczo - rozwojowe ( w tym audyt technologiczny) oraz wsparcia merytorycznego w postaci konsultacji czy doradztwa. Na ten cel zostalo przeznaczone ponad 5 milionów złotych.

Zapraszamy Państwa na spotkania rekrutacyjno - informacyjne, które odbędą się w terminach:

27.11.2017r. Szczawno Zdrój T-Park Park Technologiczny, ul. Szczawieńska 2 / Sala Konferencyjna

01.12.2017r. Wrocław Wrocławski Park Technologiczny, ul. Muchoborska 18 / Sala Delta

11.12.2017r. Jelenia Gora Uniwersytet Ekonomiczny, ul. Kochanowskiego 9 / Aula UE, budynek H

13.12.2017r. Świdnica centrum Technologiii Energetycznych, ul. Stalowa 2 / Sala Konferencyjna

Podczas Każdego ze spotkań będą mieli Państwo okazję poznać szczegóły dotyczące projektu, wysłuchać wykładu na temat ochrony własności indywidualnej i przemysłowej oraz skorzystać  z indywidualnego doradztwa.

Zgłoś swój udział-POBIERZ FORMULARZ

Bon na Innowacje! Innowacyjność = Konkurencyjność. Program realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, puli Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Oś priorytetowa 1 Przedsiębiorstwa i Innowacje, Działanie 1.2 Innowacyjne przedsiębiorstwa; Poddziałanie 1.2.1. Innowacyjne przedsiębiorstwa; Schemat 1.2.C.b; Usługi dla przedsiębiorstw - ,,Bon na Innowacje"

 

Data publikacji: 24.11.2017
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica