Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Dolnośląscy Pracodawcy na Kongresie Regionów

Największe nazwiska w polskim samorządzie oraz światowej sławy eksperci przyjechali 19 i 20 czerwca do Wrocławia, by wziąć udział w VIII Kongresie Regionów. Naszej organizacji nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu. Uczestniczyliśmy w panelu INNOWACJE W ZARZĄDZANIU JST „Czas na dialog – jak zbudować efektywną współpracę administracji i biznesu”. 

„Samorząd 2.0 – Pożądane innowacje” – to temat tegorocznego Kongresu. Innowacje, dzięki którym możliwa będzie poprawa życia mieszkańców, podzielone zostały na pięć obszarów: finansowania działalności jednostek samorządowych, technologii, inwestycji, zarządzania i spraw społecznych.

 

Marcin Kowalski, wiceprezes zarządu Dolnośląskich Pracodawców uczestniczył w panelu „Czas na dialog – jak zbudować efektywną współpracę administracji i biznesu”. Uczestnicy dyskusji, moderowanej przez dr Grzegorza Baczewskiego, zastępcę dyrektora Konfederacji Lewiatan opowiadali, jak należy budować relacje z przedsiębiorcami, aby współpraca ze środowiskiem biznesu była dobra i efektywna. Podczas panelu pokazano dobre praktyki współpracy Dolnośląskich Pracodawców z administracją publiczną w regionie.

W VIII Kongresie Regionów udział wzięło blisko 140 panelistów, w tym ponad  30 prezydentów miast, na czele z gospodarzem Rafałem Dutkiewiczem z Wrocławia, Jackiem Karnowskim  z Sopotu, Tadeuszem Ferencem z Rzeszowa, Wadimem Tyszkiewiczem z Nowej Soli i Robertem Biedroniem ze Słupska.

Data publikacji: 21.06.2017
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica