Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Zostań liderem aktywizacji zawodowej - Konkurs dla pracodawców

Dolnośląscy Pracodawcy jako partner strategiczny, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Lider aktywizacji – Kreator zatrudnienia organizowanym w ramach projektu Partnerstwo na rzecz Zatrudnienia. Aktywizacja-Motywacja-Praca. Ma na celu promocję wizerunku firmy jako instytucji społecznie odpowiedzialnej, angażującej się w przedsięwzięcia innowacyjne korzystne dla rynku pracy i sprzyjające rozwojowi regionu.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa z województwa dolnośląskiego. Konkurs będzie promować pracodawców wyróżniających się pod względem liczby zatrudnionych osób bezrobotnych, jakości zapewnianych warunków pracy, jak również zachęcania do tworzenia nowych miejsc pracy. Organizatorem konkursu jest Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - firma zrzeszona w Dolnośląskich Pracodawcach.

Formularz Zgłoszeniowy można złożyć bezpośrednio w siedzibie Organizatora (Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. lub wysłać pocztą tradycyjną z dopiskiem „Konkurs – Lider aktywizacji – Kreator zatrudnienia”)

Więcej informacji

Data publikacji: 04.03.2016
...powrót
kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica