Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Ach, co to był za bal! [ZDJĘCIA]
To była dobra zabawa i jednoczesne połączenie biznesu i sportu. Tak można nazwać finał Plebiscytu Sportowego Aglomeracji Wałbrzyskiej „Szóstka na „6”, który miał miejsce w sobotę wieczorem, 7 lutego 2015, w Pałacyku Hotelu Maria. Dolnośląscy Pracodawcy byli współorganizatorami Balu Sportu i Biznesu. Co się działo? Kto się pojawił a kto wygrał plebiscyt? Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.
 
Na sali w gronie 200 gości, obecni byli ludzie biznesu: m.in. prezes WZK Victoria SA Andrzej Warzecha, wiceprezes Invest Park Tomasz Jakacki, dyrektor Ronal Polska Janusz Dzieniewicz, prezes DZT Service Jolanta Suława, prezydent  Wałbrzycha Roman Szełemej, kanclerz PWSZ AS Jan Zwierko, prezes FAL Arkadiusz Czocher, a także liczne grono przedsiębiorców z Wałbrzycha, Szczawna-Zdroju, Świebodzic i Świdnicy.
 
Bal Sportu i Biznesu się udał, o czym świadczy fakt, że bladym świtem – mimo późnego w połowie lutego wschodu słońca – ostatni goście opuszczali Pałacyk Maria. Wcześniej trwała nie tylko zabawa, ale także rozmowy o … interesach. 
 
Przede wszystkim środowisko sportowe dziękowało biznesowi za dotychczasowe wsparcie i prosiło o kontynuowanie tej pomocy. Zawierano nowe znajomości, które mogą procentować nowymi kontaktami. Temu też ta impreza ma służyć. 
Wróćmy jednak do wątku sportowego. Na Balu Sportu i Biznesu ogłosiliśmy wyniki plebiscytu, w którym swoje glosy oddało ponad 1800 osób. To rekord poprawiony sprzed roku. 
 
Laureatami plebiscytu sportowego za rok 2014 zostali, kategoria student sportowiec: Mateusz Sawicki (piłka nożna, AZS PWSZ i KS Górnik), najlepsi sportowcy: 1. Miejsce – Filip Helta (kolarstwo górskie, KKW Jama Wałbrzych) 2. miejsce  - Rafał Glapiński (koszykówka, Górnik Wałbrzych) 3 miejsce – Daria Antończyk (piłka nożna, AZS PWSZ), najlepszy działacz – Tadeusz Obuchowski (petanque, KSP Jedlina), najlepszy trener – Zbigniew Grabowski (zapasy, ZLKS Zagłębie Wałbrzych). Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. I już czekamy na następny plebiscyt i następny BalSportu i Biznesu. 
 
 
 
 
 
 
 
Data publikacji: 11.02.2015
...powrót
kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica