Membership » Roster of the members

1.

Fabryka Wkładów Odzieżowych „CAMELA” S.A.

2.

Zakłady Tkanin Technicznych „TECHNOTEX” S.A.

3.

H i S Style. Spółka Jawna. Zakład Odzieży

4.

„STOLPOL INDECO” Meble na wymiar

5.

PHU „JANA OPAKOWANIA” Janina Hendżak

6.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S. A.

7.

PHU LUSTRO GLASS MAGDALENA CECOTKA

8.

”SIRBUD – MINARI” S. A.

9.

”PAT – BET” Zakład Betoniarski.

10.

Wytwarzanie Ceramiki Szlachetnej „CERMOL” S. C.

11.

Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

12.

Zakład Usługowo – Produkcyjny, Franciszek Sobkowiak

13.

Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych „INWEST – PROJEKT” Sp. z o. o.

14.

”ROL” Mirosława Ludwiczuk, Leszek Głód. Spółka Jawna

15.

”IN – TECH” sp. z o. o.

16.

Wielobranżowa Firma „DORAN” Łukasz Kłosowski

17.

Instalacje Energetyczne, Witold Czekaj

18.

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych „PRI – MEZ” Sp. Jawna

19.

Zakład Usług Wielobranżowych „LUMEN” Zdzisław Dobosz

20.

Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane Robert Zimny

21.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TECHNOZBYT”

22.

PUH „KONKRET” Sp. Jawna.

23.

PHU „HELIO” Halina Jednachowska.

24.

”ERRATA” Spółka z o. o.

25.

Ci – Computer Instal Sp. z o. o.

26.

”WISALIA COM” Sp. z o. o.

27.

heapmail Internet Solutions sp. z o. o.

28.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. (1 Oddział w Wałbrzychu).

29.

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział Operacyjny w Wałbrzychu.

30.

„HOSSA” Usługi Finansowe Jerzy Bogucki

31.

”OPTIMA” Pośrednictwo Finansowo – Ubezpieczeniowe

32.

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

33.

Human Partner Sp. z o. o.

34.

Sławomir Zieleń i Wspólnicy Sp. z o. o. Spółka Doradztwa Podatkowego.

35.

Ośrodek Szkolenia Technicznego Sp. z o. o.

36.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

37.

Szkoła Jazdy „TORUS”

38.

Zarządzanie Nieruchomościami i Doradztwo G. P. Walczak Sp. J.

39.

Stowarzyszenie Współpracy Polska – Wschód w Wałbrzychu.

40.

Ibis Styles Hotel

41.

Usługi Budowlane Piotr Dużyński

42.

MAXPOL Grzegorz Białas.

43.

Grupa Ek,s Polska Piotr Ek

44.

DRG AGRO – GROUPE, Daniel Gogolewski

45.

Biuro Podróży Zbigniew Staniszewski

46.

PHU „HARRY” Lucyna Furman

47.

Forum Aktywności Lokalnej

48.

Przedsiębiorstwo Przemysłowo – Handlowo – Usługowe „ART-A”

49.

KOBIECANKI Spółka Cywilna Marzena Michalec, Aldona Ziółkowska

50.

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Multimedialna”

51.

Centrum sp. z o. o.

52.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Świdnicy

53.

Zakład Naprawy Sprzętu Medycznego „ZAKMED”

54.

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o. o.      

55.

Restauracja „Książęca” Sp. z o. o.

56.

Telewizja Wałbrzych

57.

Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział w Wałbrzychu

58.

Osadowski i Wspólnicy Sp. z o. o.

59.

„BRAS” Robert Jaworski

60.

Fundacja Wałbrzych 2000

61.

PPHU „Limes”

62.

Centrum Medycyny Estetycznej Arkadiusz Konieczny

63.

Biuro Turystyczno-Usługowe „Juventur”

64.

Przedszkole Niepubliczne „Akademia Zdolnego Przedszkolaka” przy Zespole Szkół Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko – Księgowa”

65.

Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa Spółka Jawna

66.

PH-U „Junior Elektronik” Spółka Cywilna

67.

PPHU „MAGNUM” Dagmara Kwaśnik

68.

Przedsiębiorstwo „JANEX” Jan Niewczas

69.

P.P.H.U. „KM-MIX” Marek Leśniewski

70.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnia Piaskowa Góra” sp. z o. o.

71.

„NOWE  MIASTO”  Sp. z o. o.

72.

Ośrodek Diagnostyczno – Leczniczy przy Górniczej Fundacji Ochrony Zdrowia

73.

DZT Service  Sp. z o.o.

74.

Gastronomia – Hotelarstwo TUREST Marcin Nowak

75.

PPHU „DACH - MAJSTER”

76.

Sklep „GRACJA” s. c. Władysława  Dynarska, Izabela Krzyżanowska

77.

KW-INVEST Krzysztof Walczewski

78.

TechDiam Dariusz Gwiazda

79.

Martin & Mateo  s. c.  E. Wrbka, M. Wrbka, M. Wrbka 

80.

Drukarnia „Poldruk” spółka cywilna Józef Grzywa Marek Kawka

81.

LANDL Sp. z o. o. S. K.

82.

Zamek Książ w Wałbrzychu Spółka z o. o.

83.

B.D.S. Tomasz Zborowski

84.

DROPER LOGISTIC  Sp. z o. o.

85.

Kancelaria Radców Prawnych
dr P. Bojarski, dr K. Schmidt – Kwiecińska sp. partnerska

86.

AFRA M-2. Maria i Marek Żurek

87.

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o.

88.

Piotrowski Kominki  Grzegorz Piotrowski

89.

Nieruchomości Morawiec Zbigniew Morawiec

90.

Biskup & Joks Brokers sp. z o. o.

91.

EKO – LAB Sp. z o. o.

92.

Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. w Kamiennej Górze

93.

Fundacja Edukacji Europejskiej

94.

Xline Sp.  z o.o.

95.

Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych "Kopalnia Węgla"

96.

IG Sp. z o.o.

97.

Eko Life Usługi Geologiczne Krzysztof Grzegorczyk

98.

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp z o.o.

99.

Pilch Krzysztof Pro Sument

100.

CPC Tax Sp. z o.o.

101.

Grupa Entropia sp. z o.o.

102.

KUCHNIE - PRO Maciej Urbaniak

103.

Patmal Patryk Malczewski

104.

Przychodnia Podgórze

105.

Sklep wielobranżowy "HICIOR"

106.

Solutions for Technology Sp. z o.o.

107.

Synergia Polska Sp. z o.o.

108.

Firma Toner Marta Marciniak

109.

TV-M PRESS MEDIA Arkadiusz Maciuszek

110.

Doradztwo Ekonomiczno - Finansowe Sp. z o.o.

111.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK" Sp. z o.o.

112.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

113.

Dr Baumann Polska Agnieszka Kuhl o. Wałbrzych

114.

EG Projekt Elżbieta Grodzka

115.

Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o.

116.

FUNDACJA "MERCURY"

117.

PROFES Sp. z o.o. Sp. k.

118.

"PAKT" Sp. z o.o.

119.

GLASREM Waldemar Chodorowicz

120.

PETRA CONSULTING Sylwia Petryna

121.

PH SPOKO Szostak Sp. J.

122.

S.C. SKI-RAFT Mariusz Dubiel, Jacek Herberger

123.

BRITISH CENTRE Centrum Języków Obcych

124.

ŚNIEŻKA – INVEST SP. Z O.O.

125.

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Mgr Sławomir Radwański

126.

Adwokat Mirela Bieda Kancelaria Adwokacka

127.

Cynamon PR Sp. z o.o.

128.

Przedsiębiorstwo Usługowe Perfect Krzysztof Czech

129.

Kancelaria Adwokacka Adw. Filip Sonnenberg

130.

Primea Finanse S.A.

131.

"M&M ELECTRONICS" Sp. z o.o.

132.

"RED-DOT" Sp. z o.o.

133.

"CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU EUROPEA" Sp. z o.o.

134.

"STATOR" Paweł Marczuk, Grzegorz Kozanka Sp. jawna

135.

Danuta Berner NEW DESIGN

136.

PIWNICA JAROSŁAWNA Jarosław Juckiewicz

137.

KLIMATY WNĘTRZ Natalia Glina

 

kalendarz wydarzeń
cooperating with us
newsletter
zostań jednym z nas...
Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica