Członkostwo » Członkowie Dolnośląskich Pracodawców » Usługi prawne, finansowe, ubezpieczenia
Data publikacji: 01.02.2019
więcej...
Data publikacji: 01.02.2019
więcej...

AW Biuro oferuje prowadzeniu księgowości przedsiębiorców o różnych rozmiarach i profilach działalności ( w tym: aptek, agencji reklamowych, budowlanki, sklepów, transportu itd.).

Data publikacji: 02.03.2018
więcej...

Firma oferuje wsparcie w zakresie ubiegania się o kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszego wariantu ubezpieczeniowego.

Data publikacji: 02.03.2018
więcej...

Firma oferuje doradztwo finansowe - planowanie finansów, budowa majątku, plany rentierskie

Data publikacji: 01.05.2016
więcej...

Klienci firmy mogą liczyć na wsparcie nie tylko w zakresie obsługi księgowo-finansowej, ale także na kompleksowe szkolenia – zarówno miękkie jak i specjalistyczne – oraz usługi z zakresu tworzenia i prowadzenia projektów.

Data publikacji: 01.10.2015
więcej...

Należymy do czołówki biur brokerskich w Polsce i tworzymy doświadczony oraz w pełni profesjonalny zespół. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej firm, tworząc programy dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki działania Klienta.

Data publikacji: 01.01.2015
więcej...

To jedna z najdłużej funkcjonujących w Wałbrzychu kancelarii prawnych, zajmujących się kompleksową obsługa podmiotów prawnych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Data publikacji: 01.12.2014
więcej...

Firma świadczy pełen zakres usług konsultingowych i doradczych. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania w postaci kredytów i dotacji oraz prowadzeniu szkoleń z tematyki pozyskiwania środków unijnych

Data publikacji: 01.12.2013
więcej...

Nie jesteśmy kolejnym biurem rachunkowym na mapie Wrocławia. Szyldem biura jest kompleksowość – najlepiej opisuje ona oferowany wachlarz usług. Począwszy od prowadzenia ksiąg rachunkowych i analizowania bieżących zdarzeń gospodarczych, przez administrowanie sprawami pracowniczymi, na doradztwie kończąc – naszą misją jest codzienne wspieranie Twojej działalności, abyś mógł zająć się tym, co najważniejsze, czyli prowadzeniem biznesu.

Data publikacji: 01.11.2013
więcej...

Specjalizujemy się w budowie kompleksowych programów ubezpieczeniowych i doradztwie z zakresu zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym.

Data publikacji: 01.09.2013
więcej...

Kancelaria Radców Prawnych dr P. Bojarski, dr K. Schmidt-Kwiecińska sp. partnerska partnerska powstała w 2004 roku. Od 10 lat czasu rozwijamy się wraz z naszymi Klientami, na bieżąco reagując na zmiany gospodarki oraz prawa. Od samego początku działalności nasza aktywność koncentrowała się na Klientach biznesowych.

Data publikacji: 01.07.2013
więcej...

Firma oferuje wszystko co związane z finansami, począwszy od prostych kredytów, poprzez różnego rodzaju ubezpieczenia i inwestycje, aż po konkretne, indywidualne plany finansowe. Optima działa zgodnie z dewizą: ,,Wystarczy znać jeden telefon, aby załatwić wszystko".

Data publikacji: 01.07.2008
więcej...

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica