Członkostwo » Członkowie Dolnośląskich Pracodawców » Turystyka, sport, rekreacja, gastronomia

Szkoła Tańca CORDEX

Data publikacji: 01.03.2019
więcej...

Hotel, pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt wotoczeniu kurortu polanickiego, stwarza jedyne w swoim rodzaju warunki do wypoczynku i odnowy biologicznej.

Data publikacji: 02.03.2018
więcej...

"Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Commax Zdzisław Sommerfeld" to nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach hotelarskich. Kontrahenci mogą także spodziewać się również interesującej oferty z obszaru obsługi gastronomicznej.

Data publikacji: 01.04.2015
więcej...

Zaopatrzysz się na tej stronie w cały sprzęt zimowy od rękawiczek po narty czy deskę snowboardową. Na tej stronie znajdziesz też linki do ofert zorganizowanych wyjazdów czy odnośniki do miejsc, gdzie zarezerwujesz nocleg np. w Karpaczu czy Zakopanem.

Data publikacji: 01.04.2015
więcej...

Dworzysko" to zbudowany w sielskim stylu, malowniczo położony Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy, wokół którego rozciągają się lasy, pola i łąki. Położenie obiektu na skraju Uzdrowiska oraz w pobliżu Parku Szwedzkiego stwarza doskonałe warunki do urlopu, czy połączenia spraw służbowych z wypoczynkiem.

Data publikacji: 01.04.2015
więcej...

Atar Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo prowadzące działalność na terenie Wrocławia i Karpacza. Wrocław- Hostel Wratislavia, Garaż podziemny przy ulicy Budziszyskiej 31a. Karpacz: Hotel Relaks***Wellness&Spa, Dwór Liczyrzepy.

Data publikacji: 01.11.2014
więcej...

Organizacja spływów pontonowych, raftingu przełomem bardzkim w Bardzie. Wypożyczalnie sprzętu zimowego – Szkoła Narciarska w Zieleńcu, szkolenia z podstaw kajakarstwa górskiego. Firma Ski-Raft, jest jedyną firmą na terenie Ziemi Kłodzkiej oraz Polski połudnowo-zachodniej, mogącą zorganizować spływ dla grupy 500 osób.

Data publikacji: 01.03.2014
więcej...

Oferta spółki obejmuje zwiedzanie kompleksu zamkowo - parkowego dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych, organizację imprez targowych zarówno krajowych jak i zagranicznych, sympozjów, konferencji naukowych, uroczystości okolicznościowych, bali i bankietów, oddając do dyspozycji Gości zamkowe komnaty.

Data publikacji: 01.07.2013
więcej...

Zespół Pałacowo - Hotelowy Jedlinka oferuje spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka - zwiedzanie pałacu, browaru, teatr historii i warsztaty ,,nauka przez zabawę" dla grup zorganizowanych. Ponadto kompleks oferuje pobyt nowoczesnym, trzygwiazdkowym hotelu Jedlinka (sala konferencyjna, mini spa, wypożyczalnia rowerów)

 

Data publikacji: 01.06.2013
więcej...

Gastronomia – Hotelarstwo TUREST Marcin Nowak obejmuje m.in. Restaurację Park Smaków Lunch&Cafe Point znajdującą się w Dolnośląskich Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie-Zdroju, Dom Turysty ,,Harcówka", catering firmowy i prywatny oraz Lunch Bar ,,Strefa smaku" zlokolizowany przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.

Data publikacji: 01.06.2013
więcej...

Wczasy zagraniczne, zielone szkoły, obozy młodzieżowe, wynajem autokarów, organizacja imprez turystycznych, sprzedaż biletów autokarowych, koncesjonowana linia przewozowa do Grecji - to nasze główne atuty w działalności biura jako największego tour-operatora na Dolnym Śląsku.

Data publikacji: 01.02.2013
więcej...

Restauracja Książęca usytuowana na dziedzińcu Zamku Książ kryje w sobie historię wielu stuleci.

Data publikacji: 01.01.2013
więcej...

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, jesteśmy przedstawicielem największych touroperatorów- TUI Polska, TUI Deutschland, Neckermann Polska, Neckermann Deutschland, Rainbow Tours, Itaka, Wezyr Holidays, Bee Free, Atlas Tours, Exim Tours, Logos Tour, Sun Fun. Zajmujemy się m.in. sprzedażą biletów lotniczych renomowanych linii lotniczych, pośredniczymy w załatwianiu wiz, rezerwujemy hotele w kraju i za granicą, sprzedajemy winiety na autostrady.

Data publikacji: 01.12.2012
więcej...

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica