Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Akademia Dolnośląskich Pracodawców: Szkolenia on-line z SEKA S.A.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia on-line z SEKA S.A., które odbędą się w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców! Szkolenia przeznaczone są dla pracodawców i przedsiębiorców z Dolnego Śląska zrzeszonych w Dolnośląskich Pracodawcach.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia on-line z SEKA S.A., które odbędą się w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców! Szkolenia przeznaczone są dla pracodawców i przedsiębiorców z Dolnego Śląska zrzeszonych w Dolnośląskich Pracodawcach.

 

Podczas szkoleń zostaną poruszone następujące tematy:

 

  1. BHP w dobie COVID-19. Organizacja pracy i profilaktyka

    10:00 - 10:45

    Prowadzący: Rafał Piotrowski - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu pn. "Bezpieczeństwo i higiena pracy". Audytor wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-EN/OHSAS 18001. Główny Specjalista ds. bhp z 14 stażem. Inspektor ochrony ppoż. z 13 letnim stażem. Ratownik kwalifikowanej I pomocy, międzynarodowy instruktor IFACC. Hobbystycznie ratownik Ochotniczej Straży Pożarnej w Zachowicach.

 

  1. Jak obniżyć koszty ochrony środowiska?

    10:45 - 11:30

    Prowadząca: Agnieszka Bielawska - absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na kierunku ochrona środowiska. Ukończyła studia podyplomowe pn. "Zarządzanie bezpieczeństwem pracy w systemach człowiek - środowisko" na Politechnice Wrocławskiej. Audytor wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-EN/OHSAS 18001. Wieloletnia pracownica Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska we Wrocławiu, specjalizująca się w sprawach dotyczących zapobiegania i naprawy szkód w środowisku. Aktualnie realizuje zadania w zakresie prowadzenia stałych nadzorów w przedsiębiorstwach, doradztwa, przeprowadzania audytów, a także opracowywania dokumentacji środowiskowych, sporządzania raportów i sprawozdań.

 

Zapisy przez formularz Google trwają do 25 czerwca 2021 (piątek). Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń i członkostwo w Dolnośląskich Pracodawcach.

Data publikacji: 21.06.2021
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica