Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Druga edycja Business Mixera za nami

Ponad 200 przedsiębiorców z całej Polski wzięło udział w II edycji INVEST-PARK Business Mixer, a wśród nich Dolnośląscy Pracodawcy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną będącą członkiem Dolnośląskich Pracodawców. Było to największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku, które stanowiło okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych. Uczestniczyliśmy w nim zarówno w roli partnera jak i bezpośredniego uczestnika.

- Wałbrzyska strefa dba o budowanie odpowiedniego klimatu inwestycyjnego, czego efektem jest spotkanie w tak licznym i prestiżowym gronie. Naszym celem jest kojarzenie inwestorów strefowych z przedsiębiorcami działającymi poza WSSE. Takie kontakty mogą przerodzić się w stałą współpracę i przyczynić do rozwoju firm – podkreśla Maciej Badora, prezes wałbrzyskiej strefy.

W pierwszej części spotkania uczestnicy zasiedli przy okrągłych stołach, aby podczas dwuminutowych wystąpień zaprezentować firmę. Po przedstawieniu swojej oferty oraz wysłuchaniu pozostałych, przedsiębiorcy przesiadali się do następnej grupy partnerów. Po czterech sesjach, uczestnicy posiadali ponad 30 kontaktów biznesowych.

Po prezentacji firm, uczestnicy wzięli udział w części networkingowej. W kuluarowych rozmowach mieli okazję poznać szczegóły ofert wybranych partnerów biznesowych oraz nawiązać relacje z osobami, z którymi nie spotkali się przy stołach.

W INVEST-PARK Business Mixer wzięły udział przedsiębiorstwa z województw: dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego, pomorskiego, a nawet kujawsko-pomorskiego. Reprezentowali między innymi branże: motoryzacyjną, IT, AGD, budowlaną, chemiczną, farmaceutyczną, elektryczną, a także usługi doradcze, logistyczne oraz przetwórstwa metali i tworzyw sztucznych. Wśród uczestników znaleźli się również członkowie Dolnośląskich Pracodawców.

INVEST PARK Business Mixer odbył się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, która była partnerem głównym wydarzenia. Zwieńczeniem spotkania był wieczorny pokaz fontanny multimedialnej. Widowisko będące połączeniem muzyki, strumieni wodnych, światła i projekcji laserowych zostało przygotowane specjalnie na tę okazję.

źródło: https://invest-park.com.pl/

 

Dolnośląscy Pracodawcy byli partnerem tego wydarzenia

 

Data publikacji: 16.06.2016
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica