Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
ZUS i Dolnośląscy Pracodawcy dla BIZNESU - bezpłatne doradztwo dla pracodawców

Pracodawcy mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad w zakresie ubezpieczeń społecznych. Dyżur eksperta z wałbrzyskiego Oddziału ZUS odbył się w ramach cyklu bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców z regionu wałbrzyskiego, na które ZUS i Dolnośląscy Pracodawcy zapraszają w każdy pierwszy piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy na kolejny dyżur już 6 maja o godz. 10.00-12.00.

Bezpłatny dyżur z ekspertem 
6 maja 2016, godz. 10.00-12.00

Dolnośląscy Pracodawcy jako organizacja o szczególnym znaczeniu dla regionu Dolnego Śląska została objęta specjalnym programem, w ramach którego wspólnie z wałbrzyskim oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będzie wspierała pracodawców poprzez organizację bezpłatnych konsultacji z pracownikiem ZUS w każdy pierwszy piątek miesiąca, udostępnianie comiesięcznego magazynu informacyjnego ,,ZUS dla Biznesu", bieżące informowanie o szkoleniach organizowanych dla przedsiębiorców.

Doradcy z zakresu ubezpieczeń społecznych będą odpowiadali na wszelkie pytania związane z zasadami ustalania podstawy wymiaru składek, wysyłania dokumentów rozliczeniowych czy też dotyczące korzystania z e-urzędu ZUS, czyli Platformy Usług Elektronicznych. 

Zgłoszenia na dyżur eksperta, który odbędzie się 6 maja 2016 r. (piątek) w siedzibie Dolnośląskich Pracodawców tj. w Dolnośląskim Parku Technologicznym T- park (ul. Szczawieńska 2, Szczawno-Zdrój) prosimy przesyłać do 5 maja do godz. 12.00 na adres mailowy: alicja.lipinska@dp.org.pl.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie preferencyjnej godziny (w obrębie godz. 10.00 - 12.00). Ze względu na to, że liczba osób, które zasięgną konsultacji będzie ograniczona - o zapisach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Data publikacji: 14.04.2016
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica