Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Nowy rok z nową energią i pomysłami - noworoczne spotkanie Dolnośląskich Pracodawców

Dolnośląscy Pracodawcy uroczyście, wśród wyjątkowych gości, spotkali się 15 stycznia br. w Krzyżowej, aby powitać nowy rok z nowymi planami i podsumować działalność związku w roku poprzednim. Blisko 100 osób zebrało się w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym ,,Krzyżowa”, aby rozpocząć nowy rok z zaangażowaniem w życie gospodarcze naszego regionu. W spotkaniu uczestniczyli dolnośląscy przedsiębiorcy, przedstawiciele Sejmu i Senatu RP, instytucji publicznych, organizacji wspierających dolnośląskich przedsiębiorców.

Swoją obecnością zaszczycili Dolnośląskich Pracodawców m.in. tacy goście jak:  Senator  RP - Wiesław Killian, Poseł na Sejm RP – Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego - Andrzej Kosiór,  Prezydent Miasta Wałbrzycha - Roman Szełemej, Dyrektor Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej – Renata Granowska oraz dyrektorzy i naczelnicy urzędów skarbowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowych Urzędów Pracy.

W roku 2015 Dolnośląscy Pracodawcy byli bardzo aktywni, angażując się w organizację wielu wydarzeń, szkoleń i projektów.  Najważniejszym sukcesem organizacji są jej członkowie, których liczba wraz z końcem 2015 roku zwiększyła się do 160 firm. Działalność Dolnośląskich Pracodawców skupiała się na: aktywnym rzecznictwie interesów i interwencjach, współpracy z Konfederacją Lewiatan, pracy na rzecz poprawy funkcjonowania instrumentu Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz jego promocji, organizacji wydarzeń biznesowych, szkoleń, wsparciu merytorycznym firm członkowskich, funduszach unijnych.

Na spotkaniu zostały przedstawione również plany i priorytety organizacji – strategia działania na rok 2016. Wśród planowanych działań znalazły się m.in.: rozwój usług wspierających dla firm członkowskich, intensywna praca w instytucjach dialogu społecznego, kontynuowanie efektywnego rzecznictwa interesów, doradztwa, organizacji szkoleń, networkingu.

- W nowym roku zwiększymy naszą liczebność, będziemy częściej widziani i wysłuchiwani, bardziej aktywni i zaangażowani, a przy tym jeszcze skuteczniejsi w działaniumówi Marcelina Palonek, dyrektor biura Dolnośląskich Pracodawców.

Warto zaznaczyć, że od stycznia Dolnośląscy Pracodawcy uruchamiają nowe narzędzie komunikacji - comiesięcznego newslettera ,, IMPULS ROZWOJU”.  Dzięki niemu członkowie związku będą otrzymywać  raz w miesiącu sprawdzone i aktualne informacje na temat dostępnych instrumentów wsparcia rozwoju przedsiębiorczości i innowacji.  IMPULS ROZWOJU – to nowe, bezpłatne narzędzie, które ma pomóc firmom w ich rozwoju.

Dolnośląscy Pracodawcy dziękują wszystkim gościom za przybycie i życzą w nowym roku wielu sukcesów osobistych i zawodowych, a także aktywności na rzecz rozwoju dolnośląskiego biznesu.

 

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Data publikacji: 19.01.2016
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica