Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Klub Dolnośląskich Pracodawców we Wrocławskim Centrum Badań EIT+

Za nami kolejny, wyjątkowy Klub Dolnośląskich Pracodawców! Spotkanie przedsiębiorców odbyło się w 9 grudnia br. w niezwykłym miejscu, gdzie świat nauki łączy się z potrzebami świata biznesu – we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o.

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ to pierwsze polskie centrum badawczo-rozwojowe (RTO — Research and Technology Organization), będące wspólnym przedsięwzięciem władz miasta i wrocławskich uczelni.

Główną atrakcją spotkania była możliwość obejrzenia laboratoriów EIT+. Przedsiębiorcy z ogromnym zaciekawieniem przyglądali się pracy młodych, zdolnych badaczy z wielką pasją do nauki. Laboratoria EIT+ posiadają najnowszy sprzęt pozwalający realizować różne projekty badawcze oraz badania uwzględniające światowe trendy rozwojowe, potrzeby firm, naukowców i każdego z nas. Mieliśmy m.in. niepowtarzalną okazję przyjrzeć się jak w powiększeniu wyglądają atomy.

Podczas spotkania zaprezentowały się nasze nowe firmy członkowskie: Wrocławskim Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o., Multum PR spółka z o.o., DOTACJE EXPORT GROUP, Spektrum Sp. z o.o., A+V Sp. z o.o.

Na zakończenie Klubu Dolnośląskich Pracodawców, przedsiębiorcy otrzymali świąteczne pierniki i ciepłe życzenia od Związku na Święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii.

Data publikacji: 15.12.2015
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica