Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Dolnośląscy Pracodawcy partnerem największego wydarzenia networkingowego na Dolnym Śląsku

Dnia 19 listopada br. Dolnośląscy Pracodawcy uczestniczyli w wielkim wydarzeniu biznesowym - ,,Invest-Park” Business Mixer,  zorganizowanym przez jedną z członkowskich firm – Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” Sp. z o.o. Dzięki temu wyjątkowemu spotkaniu aż 150 firm miało okazję do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. W wydarzeniu uczestniczyły również nasze firmy członkowskie.

2 minuty na przedstawienie oferty, 4 sesje prezentacyjne i niezliczona liczba nawiązanych relacji biznesowych – tak w skrócie możemy podsumować ,,Invest-Park” Business Mixer.

Idea wydarzenia została oparta na popularnej formule ,,speed dating” czyli ,,szybkie randki”, pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy, mając do dyspozycji jedynie dwie minuty, po kolei prezentowali oferty swoich firm. Przedstawiając prowadzoną działalność przez tak krótki czas, starali się wzbudzić jak największe zainteresowanie słuchaczy, pokazując m.in. swoje foldery, produkty, czy też prezentacje na tabletach.

 

Zobacz więcej informacji
na stronie: WSSE ,,INVEST-PARK"

Data publikacji: 24.11.2015
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica