Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Spotkanie Dolnośląskich Pracodawców z Anną Nemś - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

Dnia 27 lipca br. o godz. 21:00 odbyło się w Wałbrzychu spotkanie z Anną Nemś - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, której podlegają departamenty energetyki, górnictwa, ropy i gazu, a także energii jądrowej.

Spotkanie zostało zadedykowane specjalnie dla członków Dolnośląskich Pracodawców.

Uczestniczyli  w nim oprócz Pani wiceminister -  senator Wiesław Kilian, posłanki Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Izabela Katarzyna Mrzygłocka i Teresa Świło oraz kluczowi członkowie Dolnośląskich Pracodawców zainteresowani szeroko pojętą branżą energetyczną wraz z Prezesem Zarządu Związku Arturem Mazurkiewiczem oraz Wiceprezesem Tadeuszem Choczajem.

Dolnośląscy Pracodawcy i wyjątkowi goście mieli przyjemność spędzenia wspólnego wieczoru w zrzeszonej w Związku Restauracji Hotelu Maria. Podczas spotkania podjęto m.in. temat perspektywy zatrudniania ludzi młodych, w tym szkolnictwa zawodowego i dopasowywania kompetencji uczniów i studentów do potrzeb rynku pracy. Rozmawiano także o kondycji i konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorców  na tle całego kraju.

Dodać należy, że Pani Anna Nemś podczas pobytu w Wałbrzychu doceniła wiele pozytywnych przemian jakie nastąpiły w mieście w ciągu ostatnich lat.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania

Data publikacji: 29.07.2015
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica