Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Fotorelacja z Akademii DP: Innowacje w modelach biznesowych

Szkolenie ,,Innowacje w modelach biznesowych”, kolejne wydarzenie w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców, za nami! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiego przypomnienia, co się działo. 

Podczas ostatniej Akademii DP, 21 kwietnia w T-parku w Szczawnie - Zdroju, o innowacjach w modelach biznesowych mówił trener biznesu i konsultant zarządzania, Marcin Kowalski. Wspólnie z uczestnikami prześledzili modele biznesowe polskich i zagranicznych przedsiębiorstw oraz najnowsze trendy rynkowe w poszukiwaniu innowacji dla firm. 
 
W praktycznej części szkolenia wypracowywano lub aktualizowano modele biznesowe firm. W zespołach pracowano nad przykładowymi modelami biznesowymi, następnie nastąpiła część w której prezentowano swoje modele. 
 
Trener Marcin Kowalski położył nacisk na testowanie i wykorzystanie modelu biznesowego w praktyce. 
 
 
 
 
Akademia DP to inicjatywa, w której członkowie Dolnośląskich Pracodawców oraz najlepsi eksperci z branży dzielą się swą specjalistyczną wiedzą. Projekt skierowany jest do wszystkich firm członkowskich zrzeszonych w Związku. Firmy mogą zostać współorganizatorem lub mogą bezpłatnie delegować swych pracowników na szkolenia. Tematami Akademii będą m.in.: zagadnienia prawne, finansowo-podatkowe, rozwój zasobów ludzkich, fundusze UE, internacjonalizacja firm. Mecenasem tegorocznej Akademii została firma CPC Tax Sp. z o.o.  Kolejne szkolenia w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców w czerwcu. Do zobaczenia!
 
Więcej zdjęć z wydarzenia w naszej GALERII ZDJĘĆ

Kolejne szkolenia Akademii Dolnośląskich Pracodawców już w czerwcu!

Data publikacji: 29.04.2015
...powrót

kalendarz wydarzeń

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica