Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Zapraszamy na Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w uroczystości Jubileuszu 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców, który będzie miał miejsce już 22 kwietnia 2023 r. w Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu o godz. 17:00.

Obchody jubileuszowe połączone zostaną z eleganckim koncertem zespołu Tre Voci – tenorów nowej generacji, łączących operę z muzyką popularną. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00.

 

Jako Dolnośląscy Pracodawcy od ponad 30 lat aktywnie działamy na rzecz pracodawców w naszym regionie. Te trzy dekady przyniosły nam ogromną ilość doświadczeń, radości oraz możliwości. Z dumą wspominamy przeprowadzone przez lata projekty i z ekscytacją spoglądamy w przyszłość. Dziękujemy Państwu za zaufanie oraz Państwa wkład w budowanie naszego związku. To dzięki Państwu jesteśmy w stanie działać wielotorowo, odpowiadając na Państwa potrzeby i przykładając się do budowania coraz lepszych warunków prowadzenia biznesu na Dolnym Śląsku i w całej Polsce.

Program wydarzenia:

- Część tylko dla zaproszonych gości oraz członków Dolnośląskich Pracodawców -

  • 16:30 - 17:00 Rejestracja
  • 17:00 - 18:00 Uroczystości jubileuszowe
  • 18:00 - 19:00 Poczęstunek

- Część dla zaproszonych gości oraz osób z zewnątrz (biletowanie) -

  • 19:00 - 20:30 Koncert Tre Voci

Członkowie Dolnośląskich Pracodawców chcący wziąć udział w wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie swojej obecności do 7 kwietnia 2023 r. na numer telefonu 537 991 888 lub mailowo na adres agnieszka.kurzawa@dp.org.pl (tytuł wiadomości: Potwierdzenie obecności - Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców).

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Tre Voci! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 

» Kup bilet «

Serdecznie zapraszamy, będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć!

 

Patronat honorowy nad Jubileuszem 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego - Cezary Przybylski, Wojewoda Dolnośląski - Jarosław Obremski,  Prezydent Legnicy - Tadeusz Krzakowski, Prezydent Wrocławia - Jacek Sutryk oraz Prezydent Wałbrzycha - dr Roman Szełemej.

Patronat medialny: Law Business Quality, tygodnik 30Minut, naszemiasto.walbrzych.pl, naszbiznes24.pl, Telewizja Wałbrzych, walbrzych24.pl, Kapitał Polski, Kapitał Dolnośląski

Data publikacji: 22.03.2023
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica