Aktualności » Dolnośląscy Pracodawcy
Konferencja Staże uczniowskie. Korzyści i wyzwania - perspektywa szkoły, ucznia i pracodawców

Dolnośląscy Pracodawcy i Międzynarodowa Akademia Zawodowa sp. z.o.o. zapraszają do udziału w dwudniowej konferencji "Staże uczniowskie. Korzyści i wyzwania - perspektywa szkoły, ucznia i pracodawców", która odbędzie się w dniach 13-14.06.2022 r. w Hotelu ibis Styles przy Placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu.

 

Staże uczniowskie to nowe narzędzie umożliwiające uczniom szkół branżowych i zawodowych zdobycie konkretnego doświadczenia oraz tworzenia relacji z pracodawcą. Pracodawca natomiast zyskuje pracownika, którego jest w stanie odpowiednio przeszkolić i przygotować do pracy na danym stanowisku jeszcze zanim skończy on szkołę.

 

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wystąpień przedstawicieli Kuratoriów Oświaty, doświadczonych przedsiębiorców i szkoleniowców, ekspertów z obszaru funduszy unijnych oraz wielu innych inspirujących osób, które podzielą się swoją wiedzą na temat edukacji i staży uczniowskich. Szczegółowy program konferencji znajduje się w linku poniżej.

 

Aby wziąć udział w konferencji należy dokonać rejestracji przez formularz Google do 09.06.2022 r. do godz. 14:00 → https://forms.gle/BnmpGSh6gQzM9enR8

 

Konferencja jest organizowana w ramach realizacji projektu "Modelowy program realizacji praktycznej nauki zawodu - IX. branża fryzjersko-kosmetyczna (FRK)" (POWER.02.15.00-IP.02-00-002/20).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

» Zobacz program konferencji «

» Wydarzenie na Facebooku «

Data publikacji: 01.06.2022
...powrót

 

 

współpracują z nami
newsletter
zostań jednym z nas...  

Copyright © 2013 Dolnośląscy Pracodawcy - Szkolenia dla Przedsiębiorców, pozyskiwanie środków unijnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Darmowe domeny i hosting | Strony internetowe Świdnica